LG RC8155AP3F

Zobrazit

Hloubka: 64 cm, Vestavěný displej: Ano, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energ.účinnosti: A ++, Systém sušení: kondenzace + tepelné čerpadlo, Typ sušení: kondenzace Více info

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kondenzační sušička prádla LG RC8155AP3F v energetické třídě A ++. Sušička má velký dotykový LED displej a náplň bubnu o objemu 8 kg. Mezi funkcemi najdete samočištění kondezátoru, hybridní sušení, smart diagnostikování přes mobilní telefon, nebo inteligentní systém sušení. K dispozici máte 14 programů jako rychlé sušení, péče o pokožku, sušení na sušáku, chladný vzduch a jiné. Potěší vás i 10 přídavných praktických možností s 5 možnostmi sušení. Hlučnost je pouze 64 dB. Barva: bílá s černými dvířky o chromování.

Praktický spotřebič

Kondenzační smart sušička s tepelným čerpadlem LG RC8155AP3F je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a o krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden krát můžete vysušit až 8 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A++, díky své nízké spotřebě vody a energie. Určitě oceníte i řadu výhod jako je inteligentní elektronický systém sušení, zvuková signalizace ukončení programu, ukazatel zbytkového času a průběhu sušení, ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na kondenzát.

Ušetřete energii a čas se sušičkou LG ECO Hybrid

Hybridní sušička LG suší prádlo při nízkych teplotách s vysokou úsporou energie a zároveň je velmi šetrná k vaší prádle.

Invertorový motor

Pokročilá technologie inverorových motorů s invertorovým kompresorem dosahuje vysoké úrovně energetické účinnosti.

Jemná péče při nízké teplotě

Smart sušička se výborně postará o vaše prádlo, zejména choulostivých materiálů. Pomocí technologie tepelného čerpadla můžete prádlo sušit šetrnější při nízkých teplotách, čímž zároveň docílíte snížení pomačkání oblečení a jeho sražení.

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. Důkladněji a častěji proplachování. 3 trysky důkladně propláchnout kondenzátor až 3krát během jednoho pracovního cyklu díky silnému proudu vody přiváděné z vodního čerpadla.

Smart Diagnosis

Stiskněte, poslouchejte a proveďte diagnostiku. Dokáže diagnostikovat až 28 technických problémů, které se mohou vyskytnout na sušičce.

Technologie

  •     Sensor Dry - inteligentní elektronický systém sušení
  •     Funkce automatického čištění kondenzátoru
  •     Eco Hybrid ™ - Hybridní sušení - zkrátí čas sušení o 6 min. / Kg
  •     NFC TagOn - Smart Diagnosis ™, načítání

Zvuková signalizace ukončení programu, ukazatel průběhu a zbytkového času, ukazatel zanesení filtru, ukazatel naplnění kondenzační nádoby, dětská pojistka, Osvětlení bubnu, Velká dvířka 35 cm, Nerezový buben, Rotace bubnu v obou směrech

14 programů

  • Bavlna,  Smíšené  prádlo,  Syntetika,  Objemné  prádlo,  Džíny,  Sportovní  prádlo, Rychlé sušení, Jemné prádlo, Vlna, Péče o pokožku, Sušení s držákem, Chladný vzduch, Teplý vzduch + Načíst program (funkce TagOn) 

10 přídavných možností + 5 možností sušení

  • Odložený start, oblíbený, nemačkavý, osvětlení bubnu, více času, méně času, eko sušení, rychlé sušení, signalizace - vlhké na žehlení, suché na žehlení (3 úrovně zvukové signalizace), Suché k žehlení, lehce suché, suché do skříně, velmi suché, extra suché

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 64 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A ++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení kondenzace

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG RC8155AP3F

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

VÁCLAVA

9. 5. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


s produktem jsem spokojená, stejně tak s obsluhou v prodejně - vstřícná, milá, znalá sortimentu, se službou za instalaci už spokojená nejsem