LG RC80EU2AV4D

Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Smart ovládání mobilem, Možnost připojení na odpad: Ano, potřeba dokoupit příslušenství. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

7 nákup

Zobrazit 7 recenzí

Popis produktu

Hybridní kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem LG RC80EU2AV4D je smart spotřebič, který je možné ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Kapacita bubnu pro sušení dosahuje 8 kg prádla. Je zařazena do energetické třídy A +++. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Prostřednictvím otočného voliče a LED dotykového displeje je možné navolit potřebné programy a funkce. Funkce automatického čištění kondenzátoru probíhá až 3x za cyklus. Smart sušička LG RC80EU2AV4D nabízí kromě 14 programů sušení i další přídavné programy, které je možné stáhnout přes aplikaci LG Smart ThinQ a 13 přídavných možností.

 

 

Praktický spotřebič

Kondenzační smart sušička s duálním invertorovým tepelným čerpadlem LG RC80EU2AV4D je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po vyprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas je máte připraveny k žehlení či přímo k nošení. Díky tomu si budete moct lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Najednou můžete vysušit až 8 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++ díky své nízké spotřebě energie. Určitě oceníte i řadu výhod, jako je inteligentní elektronický systém sušení, zvuková signalizace ukončení programu, ukazatel zbytkového času a průběhu sušení, ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na kondenzát.

Duální invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využívá nejnovější technologii sušení - duální invertorové tepelné čerpadlo. To zvyšuje rozsah frekvence oběhu chladiva od velmi vysoké až po nízkou bez nutnosti vypnutí, čímž šetří spotřebu energie a čas. Sušička má proto nejvyšší energetickou třídu A +++ *. Navíc na její hlavní komponent - kompresor - LG poskytuje až 10-letou záruku. Ta se vztahuje i na srdce přístroje, motor.
* V rozsahu A +++ až D podle standardů IEC, program Bavlna, režim Energie.


Ušetřete energii a čas se sušičkou LG ECO Hybrid

Sušička disponuje technologií Eco HybridTM, která umožňuje výběr mezi režimem šetřícím čas nebo režimem šetřícím spotřebu energie. Vy si tak vyberete, zda chcete ušetřit 21 % energie nebo 24 % času. * Pokud šetří energii, suší prádlo při nižších teplotách s vysokou úsporou energie, a tím je velmi šetrná k vašemu prádlu.
* Testováno společností Interek, hmotnost 9 kg. Podle standardů IEC, program Bavlna, rozdíl mezi režimy Čas a Energie.

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. 3 trysky důkladně propláchnou kondenzátor až 3x během jednoho cyklu sušení silným proudem vody.

Smart ThinQ™

Sušička LG disponuje umělou inteligencí LG Smart ThinQ™. Zařízení lze pomocí smartphonu ovládat na dálku a sledovat i spotřebu energie. Připojení sušičky k Wi-Fi vám umožní stažení dodatečných programů a v případě problémů vám sušička sama řekne, co jí je. Je jednoduše inteligentní.

Programy a funkce

Inteligentní sušičku ovládáte pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje, pomocí kterých si zvolíte programy a funkce, které vám aktuálně vyhovují.

 • 14 programů: Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika, Přikrývky, Ručníky, Pro alergiky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo, Sušení na sušáku, Studený vzduch, Teplý vzduch; + Načíst program (přes Wi-Fi) Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone, aplikace LG Smart ThinQ)
 • 13 přídavných možností: Odložený start, Oblíbený, Nemačkavý, Světlo bubnu, Běžná rychlost otáčení bubnu (Více času), Rychlé otáčení bubnu (Méně času), Zvuková signalizace on / off, Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis ), Dětská pojistka, EcoHybrid: Energie / Čas; Možnosti sušení: Žehlení, Skříň, Extra

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 69 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení kondenzace

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

7 recenzí LG RC80EU2AV4D

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Marek

3. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • vše
 • nic

Václav

23. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Úspora energie
 • Skvělé programy
 • Lehké ovládání
 • Nic

Nejlepší rozhodnutí si pořídit sušičku. Usnadnění práce a konec žehlení.


Lukáš

24. 10. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Menu v češtině
 • Tichý chod sušičky
 • Automatický průplach kondenzátoru
 • Ovládání přes telefon
 • 10 let záruka na motor a čerpadlo
 • Nemám

Sušičku máme krátce, ale jsme s ní velmi spokojeni. Výborný poměr cena - výkon.


PAVLÍNA

7. 10. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Jsem naprosto spokojena, sušička vysuší
 • prádlo i za kratší čas než píše. Smíšené prádlo 1 prací várku vysuší cca za 45 minut. Takže naprostá spokojenost.
 • Už 3 týdny co jí vlastním nevím co je žehlička.
 • Žádné zápory jsem zatím nenašla

Maximální spokojenost<br /> Krátké sušící programy <br /> Jednoduché ovládání <br /> Spojení s mobilem- vše funguje<br /> Jednoduché čištění filtrů