LG RC11V9JV2WR


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 10 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Smart ovládání mobilem, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení, Maximální hloubka: 66 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Hybridní sušička s tepelným čerpadlem LG RC11V9JV2WR v tmavě-ocelové barvě s černými dveřmi z tvrzeného skla má kapacitu sušení 10 kg a spadá do energetické třídy A+++. Je vybavena invertorovým tepelným čerpadlem a invertorovým motorem, funkcí automatického čištění kondenzátoru a programem pro alergiky. Má nerezový buben s otáčením v obou směrech, indikátor průběhu sušení a indikátor zanesení filtru. Nabízí připojení WiFi a dálkové ovládání spotřebiče. Sušička nabízí také připojení na odpad (hadice není součástí dodávky).

 

 

 

Programy a funkce

  • 14 programů: Bavlna, Bavlna+, Smíšené, Syntetika, Přikrývky, Ručníky, Pro alergiky, Vlna, Jemné prádlo, Vlna, Sportovní oblečení, Rychlé sušení 30, Sušení na sušáku, Teplý vzduch

  • Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone, aplikace LG ThinQ)

  • 13 dalších možností + 3 možnosti sušení: Odložený start, Péče o buben, Péče o kondenzátor, Nemačkavý, Světlo bubnu, Více času, Méně času, Zvuková signalizace zapnutí/vypnutí, Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + inteligentní diagnostika), Dětský zámek, EcoHybrid: Energie/čas; Možnosti sušení: Žehlení, Skříň, Extra

Duální invertorové tepelné čerpadlo

Sušička využívá nejnovější technologii sušení - duální invertorové tepelné čerpadlo. Tím se zvyšuje rozsah frekvence cirkulace chladiva od velmi vysoké po nízkou bez nutnosti vypnutí, což šetří spotřebu energie a čas. Sušička má proto nejvyšší energetickou třídu A+++. Společnost LG navíc poskytuje až desetiletou záruku na hlavní součást - kompresor . To se týká i srdce spotřebiče, motoru.

Úspora energie a času se sušičkou LG ECO Hybrid

Sušička je vybavena technologií Eco Hybrid, která umožňuje volit mezi režimem úspory času a úspory energie. Můžete si vybrat, zda chcete šetřit energii nebo čas. Pokud šetří energii, suší prádlo při nižších teplotách s vysokou energetickou účinností, takže je k prádlu velmi šetrná.

Kondenzátor s automatickým čištěním

Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. Tři trysky důkladně propláchnou kondenzátor až třikrát během jednoho cyklu sušení silným proudem vody.

Smart ThinQ™

Sušička LG je vybavena umělou inteligencí LG Smart ThinQ™. Pomocí chytrého telefonu můžete spotřebič ovládat na dálku a sledovat spotřebu energie. Připojení sušičky k síti Wi-Fi umožňuje stahovat další programy a používat diagnostiku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 66 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 10 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo
Maximální hloubka 66 cm

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG RC11V9JV2WR

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi