LG OLED77GX (2020)

Úhlopříčka: 77 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: WebOS Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Unikátní OLED Smart televizor LG OLED77GX Gallery Design s umístěním přímo na stěnu s úhlopříčkou 77" (195 cm) a 4K Ultra HD rozlišením (3840 × 2160) přinese do vaší domácnosti autentické a syté barvy s dokonalou černou a nekonečným kontrastem, zaobalené do ultratenkého těla. Specifikem je třetí generace procesoru α9 s podporou AI, více než 100 milionů samosvíticích subpixelů a rozšířené možnosti umělé inteligence AI ThinQ, která ve spolupráci s vestavěným Asistentem Google, Amazon Alexa a dalšími (AirPlay 2, HomeKit, LG Routines) usnadní a zjednoduší váš život ve Smart domácnosti. Skutečný zážitek jako v kině s profesionálně upraveným obrazem a zvukem zajistí funkce Dolby Vision IQ a Dolby Atmos a k autentickému zobrazení dopomůže režim Filmmaker Mode. Své herní obzory rozšíříte prostřednictvím technologie NVIDIA G-Sync či režimu HGiG a o plnohodnotné zážitky ze zápasů se postarají sportovní upozornění a funkce OLED Motion Pro.

Síla samosvíticích pixelů

Televizor LG OLED je díky své vlastní technologii jedinečný. Více než 100 milionů samosvíticích subpixelů (výpočet založen na násobku rozlišení 8K a čtyř subpixelů) se spojí, aby poskytlo novou úroveň televizního zážitku. Vychutnejte si hlubokou černou, bohaté barvy a vysoce realistickou kvalitu obrazu.

Úžasný vývoj TV technologie

Procesor α9 třetí generace s podporou AI prostřednictvím algoritmů hloubkového učení analyzuje obsah na obrazovce a upravuje ho tak, aby ho mohl zobrazit co nejpřitažlivěji. Všechny úpravy probíhají automaticky a zlepšení poskytují skvostný obraz a zvuk, díky čemuž bude každé sledování opravdovým zážitkem.

Televizory vykročily mílovými kroky vpřed

Proměňte televizor na centrum dění prostřednictvím umělé inteligence AI ThinQ. Technologie LG ThinQ umožňuje ovládat váš ekosystém Smart domácnosti (IoT) prostřednictvím příkazů za pomoci přirozeného rozpoznávání hlasu. Díky tomu již není potřeba ovladač. Život se stává mnohem příjemnějším i díky televizoru LG OLED TV s vestavěným Asistentem Google a asistentem Amazon Alexa.

 • Ovládání hlasem bez potřeby používání rukou - stačí říct "Ahoj, LG".

 • Služba Asistent Google - váš televizor nyní dokáže mnohem více.

 • Integrovaná služba Alexa od společnosti Amazon - stačí se zeptat a Alexa se postará o vše ostatní.

 • AirPlay 2 - bez námahy streamujte a sdílejte svůj oblíbený obsah ze zařízení iPhone, iPad nebo Mac.

 • HomeKit - vaše domácnost k vašim službám.

 • Ovládejte svou domácnost s naprostou lehkostí - inteligentní domácí spotřebiče dokážete jednoduše ovládat hlasem.

 • Hlavní panel - váš ovládací panel pro všechna propojená zařízení.

 • LG Routines - zefektivněte svou ranní a večerní rutinu.

 • Naplňte své představy - televizor je váš osobní asistent, který ví, co máte rádi.

 • Sportovní upozornění - získejte neustálý přehled o zápasech.

 • Doporučení umělé inteligence - získejte informace o tom, co by se vám mohlo líbit.

 • Kdo? Kde? Co? - vyhledejte informace na základě toho, co vidíte.

Dolby Vision IQ & Atmos

Užijte si profesionálně upravený obraz a zvuk a zažijte filmy takové, jaké mají být. Díky funkci Dolby Vision IQ se jas, barvy a kontrast obrazovky v závislosti na typu sledovaného obsahu a světelných podmínkách inteligentně upravují. Intenzivní zážitek z poslechu zajišťuje technologie Dolby Atmos, se kterou si naplno vychutnáte veškerý obsah.

Režim Filmmaker Mode

Procesor automaticky přizpůsobí obraz a deaktivací upravování plynulosti pohybu zajistí ještě věrnější podání obrazu. Sledujte filmy tak, jak si je představovali tvůrci, v kvalitě srovnatelné se zážitkem, který poskytuje sledování v kině. Vychutnejte si veškerý filmový obsah na úrovni filmového plátna v plném souladu s autorským záměrem. Poslechněte si svědectví těch nejlepších v branži.

Veškerá zábava na jednom místě

Vyberte si z pestré palety obsahu, který je k dispozici v aplikaci Apple TV a LG Channels. Na jednom místě najdete vše, od nejnovějších filmů, televizních pořadů a dokumentů až po živé sportovní přenosy a mnoho dalšího. Stačí se pohodlně usadit a vychutnat si program.

Služba Apple TV+ a mnohem více

Originální pořady a filmy ze služby Apple TV+. Jen ty prémiové kanály, které chcete a tisíce filmů, které si můžete koupit nebo půjčit. Nabídka je šitá na míru a vytvářejí ji odborníci, díky čemuž získáte přehled o tom, co je právě v kurzu. Vše najdete v aplikaci Apple TV.

Kompatibilní s technologií G-Sync

Zahrajte si každou hru ve vyšším standardu - tento televizor totiž poskytuje kompatibilitu s technologií NVIDIA G-Sync. Díky tomu je ideální volbou pro hraní videoher. Všechny PC hry na něm uvidíte jasnější a hladší s menším zasekáváním, zpožděním či trháním.

Plynulejší hraní vám zajistí vítězství

Vyšší obnovovací frekvence, podpora SSC, Allmi a eARC s HDMI 2.1. Inovativní technologie umožňují zobrazovat rychlý pohyb ve vyšším rozlišení a plynulé, synchronizované grafické prvky. Hraní hry tak nabírá mnohem realističtějších kontur. 

Okamžitá odezva

Díky minimálnímu zpoždění a rychlému času odezvy - jen 1 ms - se můžete připravit na hraní na plný výkon s menším rozmazáním a jasnějším obrazem. Díky rychlému pohybu a hře se budete moci dokonale vžít do hry.

HGiG profil - přitažlivější hraní v režimu HDR

Režim HGiG přináší herní grafiku, která je v souladu se zjištěnými specifikacemi televizoru a úrovní výkonu, které poskytuje váš televizor. S televizory LG OLED můžete hrát celou škálu her a spolehnout se na to, že televizor zobrazí každou hru v té nejlepší možné kvalitě.

Zobrazení Eye Comfort Display

Sledujte celé série s menším množstvím modrého světla a příjemnějším zobrazením. Televizory LG OLED TV nabízejí zobrazení v kvalitě, která překonává standardy v oblasti modrého světla, trhání a kvalitní zobrazovací technologie.

Sportovní upozornění

Sportovní upozornění vás budou informovat o zajímavých okamžicích před zápasem, během něj i po něm. Už se nemusíte bát, že vám uniknou důležité zápasy oblíbených družstev, když sledujete jiný obsah.

OLED Motion Pro

Zbytkový obraz (pohybovou neostrost) je třeba při sledování sportovních přenosů eliminovat. Díky funkci OLED Motion Pro nyní můžete sledovat všechny rychlé a jemné pohyby, přičemž na televizoru nedojde k rozmazání.

Podpora prostorového zvuku přes Bluetooth

Efekt prostorového zvuku můžete zlepšit připojením jakýchkoli dvou reproduktorů s technologií Bluetooth. Nechte se ještě více vtáhnout do zápasu a prožívejte jeho atmosféru jako na stadionu.

Gallery Design

Tento televizor může být zavěšen na zdi jako umělecké dílo, které dodává prostoru eleganci. Pokud je televizor zapuštěn do zdi, můžete si být jisti skvělým obrazem z každého úhlu.

Zkrášlete stěny uměním

Už nepotřebujete speciální skříňku pod televizor. Tento televizor zapadne do interiéru, ať je jakýkoliv. Model Gallery Design připomíná model Wallpaper Design a díky zapuštěné konzole skvěle splývá se stěnami a prostorem.

Podpora Smart aplikací

 • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic, včetně všech jejich funkcí (až 30 dní TimeShift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů k zakoupení nebo zapůjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizována a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG OLED77GX (2020)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno