LG OLED65A2 (2022)


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info


Cena 21 998 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 23 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 220 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Smart OLED televizor LG OLED65A23LA s úhlopříčkou 65" (164 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem α7 páté generace s podporou umělé inteligence přinese do vaší domácnosti kvalitní a realistický obraz s jasnými a přesnými barvami, dokonalou černou a skvělým kontrastem.

Televizor OLED, o kterém všichni sní

Skutečná tma se mění ve světlo

Pixely televizoru LG OLED svítí samostatně a jejich jas není omezen podsvícením. Tmavé oblasti jsou nyní dokonale černé bez rozmazání světla a efektu světelného kruhu. Představte si detailní obraz s nepřekonatelnou hloubkou.

Krása v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi

Výjimečná technologie přináší krásu. Díky pokrokům v oblasti hlubokého učení dokáže procesor α7 společnosti LG s umělou inteligencí páté generace vylepšit objekty v popředí a v pozadí a dodat jim přirozenou hloubku, přičemž se postará o působivě živé a věrné barvy.

Ohromující tmavé body, zářivé světlé body

Samosvíticí pixely nejsou omezeny podsvícením, takže poskytují nejhlubší černou a výrazný kontrast při jakémkoli osvětlení. Obraz má vyšší rozlišení, takže si všimnete i drobných detailů, které vašim očím obvykle uniknou.

Výraznější kvalita obrazu

Dynamické mapování odstínů pomocí procesoru α7 páté generace s umělou inteligencí rozpozná obsah snímků a použije optimální křivku odstínu. Výsledkem je přirozený obraz HDR s hlubokým kontrastem a propracovanými detaily.

Pohlcující prostorový zvuk

Procesor α7 páté generace s podporou umělé inteligence převádí dvoukanálový zvuk na virtuální 5.1.2kanálový zvuk. To vám umožní pocítit akci a chaos, které vás obklopují v dobrodružném světě her.

TV jen pro vás

Potřebujete inspiraci na filmový večer? Aplikace ThinQ poskytuje doporučení na základě vašeho vkusu. Nastavte profil pro každou osobu v domácnosti a každý bude moci snadno přepínat na své oblíbené televizní pořady a sledovat personalizované zprávy a sportovní aktualizace.

Stylový a elegantní

Televizor budete chtít ukázat opravdu každému. Díky svému neuvěřitelně štíhlému designu dokonale zapadne do vašeho prostoru. Stojan Gallery vám umožní umístit jej kamkoli a zároveň chytře skrýt nevzhledné kabely (* Podlahový stojan je vhodný pro 48A2.** Stojan Gallery je vhodný pro 65A2 a 55A2).

Skutečný zážitek jako v kině

Kombinace technologií Dolby Vision IQ a Dolby Atmos zajišťuje senzační pohlcení. Zažijte zábavu s pohlcujícím zvukem a výjimečným obrazem.

Všechny vaše oblíbené filmy na jednom místě

Připravte se na večer u televize. Čeká vás filmový maraton. Prostřednictvím dostupných streamovacích aplikací můžete sledovat prakticky cokoli. Díky službám Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ a LG Channels vždy najdete zajímavý program. (* Obsah a dostupnost aplikací se mohou lišit v závislosti na zemi nebo regionu).

Připravte se na ještě lepší herní zážitek

Nyní vás při hraní nic nerozptyluje. Díky době odezvy 0,1 ms si můžete vychutnat hraní bez zpoždění a začít si zvykat na vítězství. I v hektických chvílích můžete okamžitě přepnout na vyhrazený herní panel a použít optimální nastavení pro jakoukoli hru.

Hry v cloudu

Díky bezproblémové integraci služby Stadia na vás čeká cloud plný her. Vraťte se ke svým oblíbeným hrám nebo si najděte nové přímo v televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Hodnocení

4,8 / 5

8 recenzí LG OLED65A2 (2022)

95% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ondrej

4. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


Proste základní model


Václav

17. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • cena, oled

Za danou cenu, aktuálně cca 24tis, super tv


Lukáš

2. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMiroslav

31. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Obraz
  • Nic

Televizor splnil naše očekávání. Je vhodný pro sledování filmů i sportovních pořadů. Menší úhlopříčku už bych nechtěl