LG OLED55C22 (2022)

Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, OLED, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Top příslušenství

4,9 / 5

26×

97.7% Kvalita
Výborná

93.8% Hodnota za peníze
Výborná

26 nákup

Zobrazit 26 recenzí

Popis produktu

Smart televizor LG OLED 55C22LB evo s úhlopříčkou 55" (139 cm) má obrazovku OLED s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160). Miliony samosvíticích pixelů poskytuje živý a realistický obraz s působivě živými a věrnými barvami.

Vaše okno do nového zářivého světa

Technologie OLED poskytuje jasné zobrazení

Dynamické samosvíticí pixely LG OLED jsou ještě atraktivnější. Technologie Brightness Booster posouvá úpravy prováděné procesorem α9 páté generace s umělou inteligencí na vyšší úroveň a poskytuje až o 20 % vyšší jas. Výsledkem je výraznější obraz s vynikající světelnou účinností.

Krása se setkává s nejmodernější technologií

Výjimečná technologie přináší krásu. Díky pokrokům v oblasti hlubokého učení dokáže procesor α9 společnosti LG s umělou inteligencí páté generace vylepšit objekty v popředí a v pozadí a dodat jim přirozenou hloubku, přičemž se postará o působivě živé a přitom věrné barvy.

Ohromující tmavé body, zářivé světlé body

Samosvíticí pixely nejsou omezeny podsvícením, takže poskytují nejhlubší černou a výrazný kontrast při jakémkoli osvětlení. Obraz má vyšší rozlišení, takže si všimnete i drobných detailů, které vašim očím obvykle uniknou.

Detaily udávají tón

Funkce Dynamic Hue Mapping Pro vylepšuje obraz ještě důkladněji. Doposud byly vylepšeny pouze obrázky. Nyní tato technologie využívá 5 000 bloků na celé obrazovce, což znamená dynamičtější HDR zobrazení až do nejmenších detailů.

Zvuk vás vtáhne do děje

Procesor α9 páté generace s podporou umělé inteligence převádí 2kanálový zvuk na virtuální 7.1.2kanálový zvuk. Prožijete akci a děj všude kolem vás a budete se cítit jako hlavní hrdina filmu.

Televize jen pro vás

Potřebujete inspiraci na filmový večer? Aplikace ThinQ poskytuje doporučení na základě vašeho vkusu. Nastavte profil pro každou osobu v domácnosti a každý bude moci snadno přepínat na svůj oblíbený seriál a sledovat personalizované zprávy a sportovní aktualizace.

Minimalistické zobrazení

Rámeček je tak tenký, že vás při sledování nebude nic rušit a obraz bude naprosto pohlcující. Velmi štíhlý design se stylovým stojanem Gallery a podlahovým stojanem dokonale zapadne do vaší domácnosti. (*Stojan Gallery podporují modely 65C2 a 55C2. **Stojan na podlahu podporují modely 48C2 a 42C2.)

Nyní jste hlavním hrdinou vy

Technologie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos společně zajišťují ohromující zážitek. Díky páté generaci procesoru α9 společnosti LG s umělou inteligencí dodává technologie Dolby Vision IQ s technologií Precision Detail výjimečnou hloubku a nechává vyniknout jemné textury.

Všechny vaše oblíbené filmy na jednom místě

Připravte se na večer u televize. Čeká vás filmový maraton. Prostřednictvím dostupných streamovacích aplikací můžete sledovat prakticky cokoli. Díky službám Netflix, Disney+, Amazon Prime, Apple TV+ a HBO Max a kanálům LG vždy najdete zajímavý program.

Vysoký výkon pro vítěze

Posuňte své hraní na vyšší úroveň s televizory, které podporují technologii Dolby Vision Gaming 4K s frekvencí 120 Hz, která přináší do her větší plynulost a realističnost. Díky době odezvy 0,1 ms, kompatibilitě s NVIDIA G-Sync, technologii AMD FreeSync Premium a podpoře VRR se i superrychlé akce zobrazují čistě a plynule.

Hraní her v jiné lize

Díky bezproblémové integraci GeForce Now a Stadia na vás čeká spousta herních hodin. Vraťte se ke svým oblíbeným hrám nebo si najděte nové přímo v televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Hodnocení

4,9 / 5

26 recenzí LG OLED55C22 (2022)

97.7% Kvalita
Výborná

93.8% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

22. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • design
  • obraz

jednoduché nastavení, super obraz


Jan

11. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíAlena

18. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • tenký rámeček
  • snadné intuitivní ovládán
  • nic

Ondrej

29. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí