LG OLED55B2 (2022)


Televize, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info

Úhlopříčka


Cena 19 998 Kč

Sleva 11 % z předcházející ceny: 22 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

10×

95.6% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Smart OLED televizor LG OLED55B23LA s úhlopříčkou 55" (139 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem α7 páté generace s podporou umělé inteligence přináší do vaší domácnosti autentické a syté barvy, dokonalou černou a skvělý kontrast.

Dokonalý obraz

Skutečná tma se mění ve světlo

Pixely televizoru LG OLED svítí samostatně a jejich jas není omezen podsvícením. Tmavé oblasti jsou nyní dokonale černé bez rozmazání světla a efektu světelného kruhu. Představte si detailní obraz s nepřekonatelnou hloubkou.

Krása v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi

Výjimečná technologie přináší krásu. Díky pokrokům v oblasti hlubokého učení dokáže procesor α7 společnosti LG s umělou inteligencí páté generace vylepšit objekty v popředí a v pozadí a dodat jim přirozenou hloubku, přičemž se postará o působivě živé a věrné barvy.

Ohromující tmavé body, zářivé světlé body

Samosvíticí pixely nejsou omezeny podsvícením, takže poskytují nejhlubší černou a výrazný kontrast při jakémkoli osvětlení. Obraz má vyšší rozlišení, takže si všimnete i drobných detailů, které vašim očím obvykle uniknou.

Výraznější kvalita obrazu

Dynamické mapování odstínů pomocí procesoru α7 páté generace s umělou inteligencí rozpozná obsah snímků a použije optimální křivku odstínu. Výsledkem je přirozený obraz HDR s hlubokým kontrastem a propracovanými detaily.

Pohlcující prostorový zvuk

Procesor α7 páté generace s podporou umělé inteligence převádí dvoukanálový zvuk na virtuální 5.1.2kanálový zvuk. To vám umožní pocítit akci a chaos, které vás obklopují v dobrodružném světě her.

TV jen pro vás

Potřebujete inspiraci na filmový večer? Aplikace ThinQ poskytuje doporučení na základě vašeho vkusu. Nastavte profil pro každou osobu v domácnosti a každý bude moci snadno přepínat na své oblíbené televizní pořady a sledovat personalizované zprávy a sportovní aktualizace.

Stylové a elegantní

Televizor budete chtít ukázat opravdu každému. Díky svému neuvěřitelně štíhlému designu dokonale zapadne do vašeho prostoru. Stojan Gallery vám umožní umístit jej kamkoli a zároveň chytře skrýt nevzhledné kabely (* Stojan Gallery podporuje modely 65B2 a 55B2).

Skutečný zážitek jako v kině

Kombinace technologií Dolby Vision IQ a Dolby Atmos zajišťuje senzační pohlcení. Zažijte zábavu s pohlcujícím zvukem a výjimečným obrazem.

Všechny vaše oblíbené filmy na jednom místě

Připravte se na večer u televize. Čeká vás filmový maraton. Prostřednictvím dostupných streamovacích aplikací můžete sledovat prakticky cokoli. Díky službám Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ a LG Channels vždy najdete zajímavý program. (* Obsah a dostupnost aplikací se mohou lišit v závislosti na zemi nebo regionu).

Špičkové hraní

Posuňte své hraní na vyšší úroveň s televizory, které podporují technologii Dolby Vision Gaming 4K při 120 Hz, což přináší větší plynulost a realističnost her. Díky době odezvy 0,1 ms, kompatibilitě s NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium a podpoře VRR se i superrychlé akce zobrazují čistě a plynule.

Hry v cloudu

Díky bezproblémové integraci GeForce Now a Stadia na vás čeká celá spousta her. Vraťte se ke svým oblíbeným hrám nebo si najděte nové přímo v televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Hodnocení

4,9 / 5

10 recenzí LG OLED55B2 (2022)

95.6% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miloslav

13. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMiloš

22. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíPřemysl

5. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • vzhled a kvalita obrazu
  • vzhled a kvalita obrazu

Zatím tahle TV nemá chybu...


Miloš

2. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Krásný obraz, černá je opravdu černá!
  • Měl jsem LG i před tím, takže systém se mi ovládá dobře
  • Velmi dobrý zvuk
  • Neumí spustit aplikaci O2 TV jako výchozí a nejdřív spouští tuner nebo připojené zařízení v HDMI, ale co se dá dělat

Mám ji zatím krátce, ale jednoznačně doporučuji!