LG OLED55A2 (2022)


Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: WebOS Více info

Úhlopříčka


Cena 37 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 379,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Chytrý OLED televizor LG OLED55A23LA s úhlopříčkou 55" (139 cm), rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a procesorem α7 páté generace s podporou umělé inteligence přinese do vaší domácnosti kvalitní a realistický obraz s jasnými a přesnými barvami, dokonalou černou a skvělým kontrastem.

Televizor OLED, o kterém všichni sní

Skutečná tma se mění ve světlo

Pixely televizoru LG OLED svítí samostatně a jejich jas není omezen podsvícením. Tmavé oblasti jsou nyní dokonale černé bez rozmazání světla a efektu světelného kruhu. Představte si detailní obraz s nepřekonatelnou hloubkou.

Krása v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi

Výjimečná technologie přináší krásu. Díky pokrokům v oblasti hlubokého učení dokáže procesor α7 společnosti LG s umělou inteligencí páté generace vylepšit objekty v popředí a v pozadí a dodat jim přirozenou hloubku, přičemž se postará o působivě živé a věrné barvy.

Ohromující tmavé body, zářivé světlé body

Samosvíticí pixely nejsou omezeny podsvícením, takže poskytují nejhlubší černou a výrazný kontrast při jakémkoli osvětlení. Obraz má vyšší rozlišení, takže si všimnete i drobných detailů, které vašim očím obvykle uniknou.

Výraznější kvalita obrazu

Dynamické mapování odstínů pomocí procesoru α7 páté generace s umělou inteligencí rozpozná obsah snímků a použije optimální křivku odstínu. Výsledkem je přirozený obraz HDR s hlubokým kontrastem a propracovanými detaily.

Pohlcující prostorový zvuk

Procesor α7 páté generace s podporou umělé inteligence převádí dvoukanálový zvuk na virtuální 5.1.2kanálový zvuk. To vám umožní pocítit akci a chaos, které vás obklopují v dobrodružném světě her.

TV jen pro vás

Potřebujete inspiraci na filmový večer? Aplikace ThinQ poskytuje doporučení na základě vašeho vkusu. Nastavte profil pro každou osobu v domácnosti a každý bude moci snadno přepínat na své oblíbené televizní pořady a sledovat personalizované zprávy a sportovní aktualizace.

Stylové a elegantní

Televizor budete chtít ukázat opravdu každému. Díky svému neuvěřitelně štíhlému designu dokonale zapadne do vašeho prostoru. Stojan Gallery vám umožní umístit jej kamkoli a zároveň chytře skrýt nevzhledné kabely (* Podlahový stojan je vhodný pro 48A2.** Stojan Gallery je vhodný pro 65A2 a 55A2).

Skutečný zážitek jako v kině

Kombinace technologií Dolby Vision IQ a Dolby Atmos zajišťuje senzační pohlcení. Zažijte zábavu s pohlcujícím zvukem a výjimečným obrazem.

Všechny vaše oblíbené filmy na jednom místě

Připravte se na večer u televize. Čeká vás filmový maraton. Prostřednictvím dostupných streamovacích aplikací můžete sledovat prakticky cokoli. Díky službám Netflix, Amazon Prime, Apple TV+ a LG Channels vždy najdete zajímavý program. (* Obsah a dostupnost aplikací se mohou lišit v závislosti na zemi nebo regionu).

Připravte se na ještě lepší herní zážitek

Nyní vás při hraní nic nerozptyluje. Díky době odezvy 0,1 ms si můžete vychutnat hraní bez zpoždění a začít si zvykat na vítězství. I v hektických chvílích můžete okamžitě přepnout na vyhrazený herní panel a použít optimální nastavení pro jakoukoli hru.

Hry v cloudu

Díky bezproblémové integraci služby Stadia na vás čeká cloud plný her. Vraťte se ke svým oblíbeným hrám nebo si najděte nové přímo v televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG OLED55A2 (2022)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno