LG OLED42C32 (2023)

Televizor, Smart, OLED obrazovka, Úhlopříčka: 106 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: WebOS, 100/120 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 3 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart televizor LG OLED42C32LA evo C3 s úhlopříčkou 42" (106 cm), obrazovkou OLED s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a miliony samosvíticích pixelů přinese do vaší domácnosti jasný a intenzivní obraz s čistými a přesnými barvami.

LG OLED evo. Průkopník desetiletí

Co dělá LG OLED evo vrcholem špičkové světové technologie OLED? Ikonické prvenství díky tvarům, které podněcují vaši představivost. Jasnější a živější obraz, tak živý, že máte pocit, že jste součástí sledovaného obsahu. Velkolepý zvuk, který umocňuje skutečný zážitek z toho, co sledujete. A pokročilé technologie, které se neustále vyvíjejí a zlepšují váš zážitek z televizoru. A jistota, která nám umožňuje nabízet pětiletou záruku.

Procesor α9 šesté generace s podporou umělé inteligence a rozlišením 4K

Vstupte do světa α-realismu, zdokonaleného díky 10 letům inovací. Portál do nových vesmírů a pocit, že jste součástí příběhu. Staňte se hlavním hrdinou obklopeni výjimečnými vylepšeními obrazu a zvuku procesoru α9 4K Gen6 AI.

 • AI Super Upscaling - Systém zpracování AI využívá technologie AI Noise Reduction a AI Super Resolution, které klasifikují snímky a odstraňují šum na základě jejich kategorie. Algoritmy hlubokého učení pak zdokonalují obličeje a objekty tak, aby vypadaly čistěji, expresivněji a vícerozměrněji, aniž by působily uměle.

 • OLED Dynamic Tone Mapping Pro - Technologie OLED Dynamic Tone Mapping Pro dolaďuje obraz pomocí procesu vylepšení, který zvyšuje kontrast v oblastech s nízkým přechodem, rozjasňuje oblasti se středními tóny a přidává výrazné detaily do oblastí s vysokým přechodem.

 • HDR Expression Enhancer - Technologie HDR Expression Enhancer aplikuje individuální křivky mapování odstínů na objekty, které přirozeně přitahují pozornost, takže ostře a výrazně vyniknou.

 • AI Sound Pro - Technologie AI Sound Pro virtuálně mísí zvuk a vytváří efekt prostorového reproduktoru 9.1.2 s vylepšenou čistotou a vyvážeností.

Zobrazte ještě více jasu OLED

Ikonické samosvítící pixely modelů LG OLED jsou ještě jasnější než dříve díky algoritmu Light Boosting, architektuře Light Control a dalším vylepšením, která využívají šestou generaci procesoru α9 s podporou AI a rozlišení 4K.

Zvuk a obraz splývají v jedno

 • Harmonie televizoru a soundbaru - Když používáte televizor LG OLED se soundbarem LG, spolupracují jako jeden reproduktor a vytvářejí trojrozměrný zvuk koncertního sálu.

 • Více nastavení zvuku - Po připojení televizoru LG OLED k zařízení LG Soundbar se automaticky zapne režim Soundbar a zpřístupní se 3 nová nastavení (*Režim Soundbar se může lišit v závislosti na modelu televizoru).

Ultratenký design

Elegantní prakticky ve všech ohledech. LG OLED evo C3 splývá s pozadím díky téměř neviditelným rámečkům obrazovky bez okrajů. Podívejte se, jak jeho tenký design, zdokonalovaný více než 10 let, splyne s vaším prostorem. (*Soundbar lze zakoupit samostatně.)

Není nutné podsvícení

Pixely dosahují svého nejjasnějšího a nejlepšího potenciálu, když stojí samostatně a září bez monotónní záře podsvícení.

 • Nekonečný kontrast - Díky hluboké a tmavé černé, které lze dosáhnout pouze díky samosvíticím pixelům, odhaluje výrazný kontrast detaily, které obvykle zůstávají očím skryté, a obraz je ostrý a ve vysokém rozlišení.

 • 100% věrnost barev a 100% barevný rozsah - Díky 100% věrnosti a rozsahu barev se barvy zobrazují přesně jako původní barvy - se sytými odstíny ve světlém i tmavém prostředí.

Přizpůsobte si podle svých představ

Ať už jde o váš oblíbený obsah nebo preferovaný způsob zobrazení, systém webOS 23 New Home je centrum, které se vám přizpůsobí.

 • Můj profil - Získejte personalizovaná doporučení filmů, přehled příštího zápasu vašeho týmu a vlastní oznámení, vše na jednom místě určeném pro vás. (*Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.)

 • Rychlá karta - Vytvořte si vyhrazené karty oblíbených aplikací a služeb. Uspořádejte si je podle svých představ, vyměňujte je a rychle přejděte ke svému obsahu.

 • AI Picture Wizard -Vyberte své oblíbené obrázky a AI Picture Wizard na základě analýzy 85 milionů případů z 27 kategorií nastaví ideální ostrost, kontrast a jasnost a intenzitu barev.

 • AI Concierge - Získejte doporučení nového obsahu ke sledování na základě historie vašeho hlasového vyhledávání.

(*Podporované nabídky a aplikace se mohou v jednotlivých zemích lišit.)

Obraz a zvuk ožívají

 • Dolby Vision - Výjimečně živý obraz díky technologii Dolby Vision a pohlcující prostorový zvuk díky technologii Dolby Atmos oživují scény.

 • Režim Filmař - Při zpracování obrazu se může ztratit původní kouzlo filmu. Režim Filmmaker Mode zachovává režisérský střih, takže si filmy můžete vychutnat autentičtěji.

 • Zábava - Nalaďte si všechny své oblíbené streamovací služby přímo z televizoru, včetně služeb Netflix, Paramount+, SkyShowtime, Disney+, Prime Video, Apple TV+ a LG Channels. (Dostupnost obsahu a aplikací se může lišit v závislosti na zemi nebo regionu. **Pro služby OTT je nutné samostatné předplatné.)

Špičkové hry

Při každém hraní se budete cítit jako vítězové. Úžasně rychlá doba odezvy 0,1 ms, kompatibilita s NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium a podpora VRR společně vytvářejí ostrý a plynulý obraz, který nemá konkurenci, zatímco uživatelské prostředí zaměřené na hráče a snadné streamování her vám umožní ponořit se do hry a hrát podle libosti. (*VRR je certifikovaná specifikace HDMI 2.1).

 • Herní panel a optimalizace - Optimalizace her vám umožní používat optimální nastavení pro váš herní žánr a herní prostředí. Prozkoumejte kartu Zvuk, abyste zesílili akci, nebo kartu Hry, abyste se ujistili, že je vše správně nastaveno a nakonfigurováno. Hru nemusíte ani pozastavovat. Stačí přejít do nabídky přes herní panel zobrazený u právě hrané hry.

 • Hry v cloudu - Získejte přístup ke službě GeForce NOW přímo prostřednictvím televizoru a objevte knihovnu s obrovským množstvím her, ze kterých si můžete vybírat. (*Může být vyžadováno předplatné služby GeForce NOW.)

Sportovní senzace

Sport bude v centru pozornosti. Personalizovaná sportovní upozornění vás informují o vašem oblíbeném týmu s přímým přístupem k rozpisu zápasů z domovské obrazovky. Díky desetiletí inovací vám pouze LG OLED přináší realismus jako na stadionu díky velkému displeji a ostrému rozlišení procesoru α9 4K Gen6 AI - ideální pro sledování dvou zápasů najednou s funkcí Multi View.

Udržitelnost

Modely LG OLED jsou šetrné k planetě od výroby až po likvidaci, ať už díky ekologickému designu výrobku, menšímu množství obalů, úspornému využívání energie nebo systému využití odpadu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 42 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV WebOS

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG OLED42C32 (2023)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi