LG OK99 černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ohromující zvuk s výkonem 1800 W

Zvuk s čistými a mohutnými basy, které nejen uslyšíte, ale také pocítíte celým tělem. Kromě svého vysokého výkonu 1800 W párty systém LG OK99 nabízí řadu zábavných funkcí , které udrží večírek v pohybu. DJ efekty vám umožní předvést své hudební mixážní schopnosti a LED osvětlení okouzlí všechny hosty na tanečním parketu. Bezdrátové přehrávání hudby je možné z více zařízení přes Bluetooth.

Rozjasněte svou párty

Atmosféru vaší párty dokonale dokreslí barevně podsvícený basový reproduktor, který mění barvu podle rytmu přehrávané hudby. Nechybí ani dva zářící bílé pruhy a rohové osvětlení s modrým a červeným světlem.

Projevte se jako DJ

Staňte se Dj-em s funkcemi Pro DJ. Pomocí otočných ovladačů můžete scratchovat a používat různé zvukové efekty nebo například vytvořit smyčku z určité části skladby pouhým stisknutím tlačítka.

Rozpumpujte svou párty

Dodejte své oslavě ještě více energie ovladačem Party Accelerator. Jednoduše posuňte ovladač dopředu a rozpumpujte oslavu ohromujícím zvukem a šíleným osvětlením.

Dva USB porty a funkce DJ Sharing

Přehrávat a mixovat skladby lze ze dvou různých USB vstupů. A díky funkci DJ Sharing si můžete již namíchané párty skladby odeslat do telefonu.

Karaoke

Hudební zábavu si můžete zpestřit zpěvem a zabudovanými Karaoke a vstupy pro dva mikrofony.* Jednoduchým stisknutím tlačítka lze potlačit vokály přehrávané skladby. Můžete také přidat echo nebo změnit tóninu skladby, aby lépe odpovídala vašemu hlasovému rozsahu. Zpívejte do svých oblíbených skladeb, aniž byste si museli kupovat speciálně upravené nahrávky. * Mikrofon není součástí balení.

Zábava s hlasy

Svůj hlas můžete upravit pomocí 18 různých hlasových efektů, aby byla vaše párty ještě zábavnější.

Synchronizace zvuku TV

Vychutnejte si sledování TV s výkonným a vyváženým zvukem. Připojte svou TV k systému LG XBOOM OK99 pomocí optického kabelu nebo bezdrátově. S kompatibilním LG TV můžete snadno upravovat hlasitost systému prostřednictvím dálkového ovladače TV.

Více znamená lepší

Bezdrátové párty připojení umožňuje spojit dva reproduktory LG Party System a dosáhnout tak skutečně impozantního zvuku.

Multi Jukebox

Prostřednictvím technologie Bluetooth lze k systému připojit tři zařízení současně a vytvářet seznamy skladeb, bez nutnosti přerušení vašeho večírku. Stačí jednoduše vybrat dostupnou skladbu a přidat ji do fronty.

Hudba na cesty - kdykoliv a kdekoliv

Se systémem LG OK99 můžete přehrávat hudbu kdekoli. Díky rukojeti a kolečkům jej můžete přemístit kamkoli budete potřebovat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • Bluetooth Ano
  • RMS výkon 1800 W
  • Vstup pro externí mikrofon Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano
Vstup pro externí mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 43 cm
Výška: 105,4 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 38,6 Kg

Multimédia

Typ média: USB, CD, CD-R
Zvukové formáty: aac, wma, mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT LCD
Vestavěný displej: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

FM rádio: Ano
DAB: Ne
RDS: Ne

Zvuk

RMS výkon: 1800 W

Funkce

Ekvalizér: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 6

Ostatní

Kód produktu: OK99

Všechny parametry

Recenze LG OK99 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG OK99 černý