LG LSWD100E


Pračka se sušičkou, Energetická třída A, Kapacita sušení: 7 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 190 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 55 kWh na 100 cyklů praní, 14 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 67.5 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní pračka se sušičkou LG LSWD100E v bílém provedení s černými dvířky. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 12 kg a pro sušení 7 kg. Nabízí 14 programů pro praní, 14 přídavných možností a 4 programy pro sušení. Je vybavena systémem Al Wash, funkcí parního praní vhodného pro alergiky a programem TurboWash. Maximální hlučnost dosahuje 72 dB. Max. rychlost odstřeďování je 1 600 ot./min. Pračka se sušičkou disponuje invertorovým bezuhlíkovým motorem, systémem automatického dávkování pracího prostředku a aviváže, ovládacím panelem v češtině a LED dotykovým kruhovým displejem. Lze ji ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi.

Programy a funkce:

  • 14 pracích programů: Bavlna, Eco 40-60, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemné prádlo, Skvrny, Rychlý 14, Ruční praní/vlna, Venkovní oblečení, Turbo praní 49, Praní + sušení (7+7 kg), Čištění bubnu, Program pro náplň (výchozí nastavení Odstřeďování máchání), Parní programy: Allergy Friendly, Osvěžení prádla, Další programy ke stažení přes Wi-Fi (chytrý telefon s OS Android, aplikace LG ThinQ)

  • 14 dalších možností: Předpírka, Redukce pomačkání, Antialergické máchání, Bez pomačkání, Odložený start (3-19 hodin), Dětská pojistka, Zvukové zapnutí/vypnutí, Přidání prádla, Dálkový start, (stažení programu + inteligentní diagnostika), Turbo praní, Možnosti praní: Normální, Možnosti máchání: Máchání+, Máchání++, Máchání++ hold

  • 4 programy sušení: Normální Eco, Sušení při nižší teplotě, Sušení k žehlení, Ve skříni (Normální)

Chytrá péče o tkaniny

Systém AI DD™ dokáže zvážit množství prádla a vyhodnotit jemnost tkaniny, aby automaticky nastavil optimální prací pohyby. Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Vybírá nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné, ale dokonalé vyprání prádla.

Co je AI DD

Kromě hmotnosti rozpozná technologie AI DD také jemnost tkanin a zvolí pro ně optimální nastavení pracího pohybu.

Péče o alergiky

Parní technologie LG se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí i o nižší pomačkání prádla. Odstraňuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivým lidem způsobit dýchací potíže.

Automatický dávkovací systém

Spotřebič je vybaven systémem automatického dávkování, který dokáže rozpoznat a uvolnit ideální množství pracího prostředku a aviváže pro každou dávku prádla.

Dotykový displej

Pračka nabízí pohodlné ovládání pomocí intuitivního kruhového LCD displeje. Displej je mírně nakloněný pod úhlem 17 stupňů, což umožňuje lepší sledování očima a ovládání rukama. Dveře otevřete pouhým zatlačením, což vám ušetří další kroky, když máte plné ruce.

SmartThinQ™

Díky technologii SmartThinQ™, která umožňuje stahovat nové prací cykly, můžete svou chytrou pračku snadno ovládat na dálku kdykoli a odkudkoli. Díky připojení Wi-Fi je interakce s pračkou naprosto snadná a umožňuje vám přístup k nejnovějším inovacím.

Motor Direct DriveTM - záruka 10 let

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připojen přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkým přínosem pro celkový výkon pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit celý proces praní.

Elegantní design

Bílý smaltovaný povrch dodá každé prádelně oslnivý vzhled. Tento snadno čistitelný povrch je odolný proti korozi a poškrábání, zachovává si lesk a zajišťuje dlouhotrvající čistotu. Kontrastní černé sklo dvířek je navíc odolné proti prasknutí a poškrábání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 12 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Maximální hloubka 67.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG LSWD100E

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi