LG GSXV91MBAE americká lednice


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 348 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91,3 cm, Výška: 179 cm. Více info


Cena 54 989 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 56 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 499 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Inteligentní americká chladnička LG GSXV91MBAE, energetická třída E, objem chladicí části 416 litrů, objem mrazáku 219 litrů, mrazicí výkon 12 kg/24 hodin, výrobník ledu ve dveřích (bez připojení na vodu), dveře Door-in-Door, technologie LG Total No Frost, deodorizér na pohlcení zápachu, systém Door cooling, proudění vzduchu Multi Air Flow, aplikace LG ThinQ a Wi-Fi, Smart Diagnosis, systém AI Smart Learner, zadní stěna Metal Fresh, akumulační doba 2 hodiny, LED osvětlení, hlučnost 36 dB, LG lineární kompresor, antibakteriální těsnění, horizontální madlo, rozměry (V׊×H): 179 × 91,3 × 73,5 cm

LG GSXV91MBAE

Inteligentní americká lednice poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do ní vejde více, než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů. Mraznička, umístěná vlevo, má objem 219 litrů a k dispozici máte 2 šuplíky, 3 police a 2 dveřové poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, dveřmi InstaView Door in Door, UVnano, Multi-Air Flow™ či Door Cooling+™.

InstaView Door-In-Door

Dvířka americké chladničky InstaWiew Door-in-Door jsou vybavena elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáním rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

FRESH Balancer

Klíčem k zachování čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržování správné úrovně vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavena jednoduchým přepínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny s cílem zachovat déle čerstvost. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

Čerstvé potraviny

Americká chladnička je vybavena technologií LinearCooling, která je zodpovědná za stálou a optimální teplotu. Zakoupená zelenina a ovoce si ponechají svůj vzhled a čerstvost až po dobu 7 dní.

Rovnoměrné chlazení

Funkce DoorCooling+™ se stará o rychlejší a rovnoměrnější chlazení uvnitř chladničky, aby vaše potraviny zůstaly stále čerstvé a nápoje vychlazené.

Technologie UVnano™

Tato technologie díky UV světlu odstraní z vodní trysky dávkovače až 99,99 % bakterií.

LG ThinQ™

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat LG ThinQ™ aplikaci a pomocí chytrého telefonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení chytrého telefonu s inteligentní chladničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě, že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení a diagnostiku chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG GSXV91MBAE americká lednice

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

15. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tichý chod.
  • Výrobník ledu bez připojení k přívodu vody.
  • "Ťuk ťuk" osvícení bez otevření dveří.
  • Spousta místa v lednici i mrazáku.
  • První spuštění čerpadla vody překvapilo, je celkem hlučné.

Perfektní servis od dopravce. Pomohli umístit až do kuchyně, vybalit a odvezli balící materiál. Druhý den jsme ze staré lednice přesunuli potraviny do nové. Zjistili jsme , že se do ní vejde mnohem více věcí. Naplnili jsme nádobku na vodu a počkali si na první drink s ledem. Doporučujeme. Stojí za to co stojí!