LG GSXV90MCAE


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 348 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91,3 cm, Výška: 179 cm. Více info


Cena 56 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 699 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní americká lednice LG GSXV90MCAE, energetická třída E, černé provedení, objem chladničky 416 litrů, objem mrazničky 219 litrů, podpora Wi-Fi a LG Smart ThinQ, Fresh zóna, zadní stěna Metal Fresh, dveře InstaView Door-in-Door, systém DoorCooling, výrobník ledu, externí přívod vody, funkce rychlého zmrazení, mrazicí výkon 12 kg/24 hodin, akumulační doba 2 hodiny, dětská pojistka, vnitřní LED displej, LED osvětlení, hlučnost 36 dB, rozměry (v × š × h): 179 × 91,3 × 73,5 cm.

LG GSXV90MCAE

Inteligentní americká lednice poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do ní vejde více, než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů. Mraznička, ktrerá je umístěna vlevo, má objem 219 litrů a k dispozici máte 2 šuplíky, 3 police a 2 dveřové poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, dveřmi InstaView Door-in-Door, UVnano či Door Cooling+™.

InstaView Door-in-Door

Dvířka americké chladničky InstaView Door-in-Door jsou vybaveny elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáním rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

Fresh Balancer

Klíčem k zachování čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržování správné úrovně vlhkosti. Zásuvka LG Fresh Balancer je vybavena jednoduchým přepínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny s cílem zachovat déle čerstvost. Zaručte vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

Čerstvé potraviny

Americká chladnička je vybavena technologií LinearCooling, která je zodpovědná za stálou a optimální teplotu. Zakoupená zelenina a ovoce si ponechá svůj vzhled a čerstvost až po dobu 7 dní.

Rovnoměrné chlazení

Funkce DoorCooling+™ se stará o rychlejší a rovnoměrnější chlazení uvnitř chladničky, aby vaše potraviny zůstaly stále čerstvé a nápoje vychlazené.

Technologie UVnano™

Tato technologie díky UV světlu odstraní z vodní trysky dávkovače až 99,99 % bakterií.

LG ThinQ™

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat LG ThinQ™ aplikaci a pomocí chytrého telefonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení chytrého telefonu s inteligentní chladničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě, že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení a diagnostiku chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GSXV90MCAE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi