LG GSLV91MBAC


Americká chladnička, Energetická třída C, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 224 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91.3 cm, Výška: 179 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá americká chladnička LG GSLV91MBAC ve stříbrném provedení má objem chladničky 416 litrů a objem mrazničky 219 litrů. Je vybavena funkcemi Total No Frost, DoorCooling, Deodizer, Multi Air Flow, UVnano light, Utility box a LG ThinQ+ Wi-Fi. Maximální dosažená hlučnost činí 34 dB.

LG GSLV91MBAC

Chytrá americká chladnička LG GSLV91MBAC poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do ní vejde více, než byste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů. Mraznička umístěná vlevo má objem 219 litrů a jsou v ní umístěny 2 zásuvky, 3 police a 2 dveřní poličky.

Total No Frost

Chytrou chladničku LG s funkcí Total No Frost nemusíte odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozvádí studený vzduch a potraviny zůstávají déle čerstvé kdekoli v chladničce. Udržení čerstvosti potravin je možné kdekoli v chladničce. Funkce No Frost vám také umožňuje snadný přístup k mraženým potravinám při zachování čistoty vnitřního prostoru.

DoorCooling™

Větrací otvory, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu a pomáhají tak udržet potraviny déle čerstvé.

Fresh Balancer

Klíčem k udržení čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržení správné úrovně vlhkosti. Zásuvka LG Fresh Balancer je vybavena jednoduchým přepínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny, aby si déle zachovala čerstvost. Vyberte si a zajistěte optimální podmínky pro skladování potravin.

Deodorizér

Jedná se o pohlcovač pachů, který zajišťuje, že vzduch ve vaší chladničce bude vždy svěží. Můžete si být jisti, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace.

Systém vícenásobného proudění vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje účinnou cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje kolísání teploty v chladničce a mrazničce. Díky systému Mulit Air Flow se nastavená vnitřní teplota rychle obnoví při každém otevření chladničky.

LG ThinQ™

Milovníci technologií a aplikací mohou k ovládání chytré chladničky pomocí svého chytrého telefonu používat aplikaci LG ThinQ™. Jednoduché propojení chytrého telefonu s chytrou chladničkou umožňuje sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. Pokud nejste doma, můžete pomocí telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení a diagnostiku chladničky.

Technologie UVnano™

Tato technologie odstraňuje až 99,99 % bakterií z trysky dávkovače vody díky UV světlu. Jednou za hodinu provádí samočinnou údržbu, takže si můžete pokaždé vychutnat čistou vodu.

Invertorový lineární kompresor

Jedinečný invertorový lineární kompresor LG využívá lineární pístový pohon namísto běžného pístového pohonu. To způsobuje menší vnitřní tření a má za následek až o 32 % nižší spotřebu energie, nižší hlučnost, a především vyšší spolehlivost a životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 34 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GSLV91MBAC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi