LG GSL481PZXZ

Zobrazit


Šírka: 91.2 cm, Výška: 179 cm, Maximální hlučnost: 39 db, Celkový čistý objem: 601 L, Čistá kapacita chladničky: 411 L, Čistá kapacita mrazničky: 214 L, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 22 990 Kč

Sleva 15 % z původní cena: 26 990 Kč Zobraziť nápovědu

229,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Americká chladnička LG GSL481PZXZ v barvě Platinum Silver je skutečně kvalitní chladnička, která má vysoký chladicí výkon. Zvládne uložené jídlo zchladit dostatečně rychle, minimalizuje nežádoucí aktivitu mikroorganismů, čímž prodlouží trvanlivost potravin. Nabízí využitelný objem, který dosahuje až 601 l, přičemž objem mrazničky je 214 l a chladničky až 411 l. Díky Total NoFrost se netvoří námraza, a zase MultiAirflow zaručí rozšířené proudění vzduchu. Úroveň její hlučnosti je 39 dB. Výhodou je LED osvětlení, které vám umožní lepší přehled v chladničce. Kromě toho chladnička disponuje zásobníkem na vodu a výrobníku ledu.

Prostorná americká chladnička

Americká chlanička LG GSL481PZXZ je vynikající možností pro praktické uskladnění vašich potravin. Díky jejímu velkému užitnému objemu až 601 litrů do ní můžete uložit velké nákupy a dostatek jídla. Disponuje mnoha vynikajícími vlastnostmi a systémy, které se starají o správné podmínky při uskladňování vašich potravin. Americká chladnička má k dispozici také nápojový automat a výrobní ledu ve dveřích. Chladicí část v užitkovém objemu 411 litrů nabízí 4 skleněné police, LED osvětlení, 2 zásuvky pro ovoce a zeleninu (1× Moist Balance Crisper, 1× Fresh Balancer,) a dveřní poličky. Mrazicí část v objemu 214 l nabízí skladovací prostor se 4× skleněnými policemi a 2× průhlednými plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je10 hodin. Chladnička z hlediska bezpečnosti je vybavena praktickou dětským zámkem.

Fresh Balancer

Jedinečná funkce Fresh Balancer udržuje vlhkost na optimální úrovni a umožňuje tak regulovat vlhkost v prostoru zásuvky, ve které vydrží ovoce a zelenina déle čerstvé.

Moist Balance Crisper

Zásuvka bezpečně udržuje vlhkost, přičemž nastavitelnou ventilací optimalizuje vlhkost ovoce a zeleniny - v závislosti na vybraném režimu.

Lineární kompresor

Konvenční kompresor pro potřeby komprese převádí točivý pohyb na přímočarý pohyb pístu. Při přeměně tohoto pohybu dochází k asymetrickému působení a přenosu sil přes hřídel a ojnici na píst. Naproti tomu lineární kompresor díky vychylování pístu v magnetickém poli vytváří přímočarý (lineární) pohyb sám o sobě bez nutnosti transformace točivého pohybu. Jeho výhodou pak je nižší tření a tudíž o více než 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a větší spolehlivost.

Nádržka na vodu

Víčko nádržky na vodu je rozumně uděláno, takže nalévání vody je jednodušší. Hranatá nádoba má také velkorysou kapacitu 4 litry, takže nádržku nemusíte plnit tak často.

Total NoFrost

LG Chladničky s funkcí Total NoFrost (nenamrzajúce) není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v chladničce. Funkce NoFrost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Systém Multi Airflow

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce a mrazničce. Díky systému Multi Airflow po každém otevření chladničky rychle obnovuje vnitřní nastavená teplota.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 601 L
Čistá kapacita chladničky 411 L
Čistá kapacita mrazničky 214 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG GSL481PZXZ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Pavel

12. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Krásný vzhled, prostorná lednice. Výrobník ledu je paráda.
  • Užší šířka v lednici, uskladnění věci v mrazáku bez šuplíků je dost nepraktické, zmrzlé potraviny kloužou. Hlučnější čerpadlo při čerpání vody.

Jsem spokojen,na některé věci je potřeba si zvyknout.