LG GSJV91MCAE


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 416 l, Čistá kapacita mrazničky: 219 l, Roční spotřeba energie: 348 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91,3 cm, Výška: 179 cm. Více info


Cena 37 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 380 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytrá americká chladnička LG GSJV91MCAE v matně černém barevném provedení v energetické třídě E má objem chladničky 416 l a mrazničky 219 l.Je vybavena zásuvkou Fresh Balancer, výrobníkem ledu SpacePlus, technologií LG Total No Frost, systémem Door-in-door.

LG GSJV91MCAE

Chytrá americká chladnička poskytne dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 635 litrů se do něj vejde více, než byste čekali.Větší část zabírá chladnička o objemu 416 litrů. Mraznička umístěná vlevo má objem 219 litrů. Chladnička má úžasné funkce, jako je Total No Frost, Door-in-Door, UVnano, Door Cooling+™.

Dveře ve dveřích

Dveře americké chladničky LG GSJV91MCAE Door-in-Door umožní rychlejší přístup k potravinám. Ve spodní části dveří je ukryto tlačítko. Po jeho stisknutí se otevřou dveře vpravo nahoře a vy si můžete vybrat, na co máte chuť.

Ilustrace

Čerstvé potraviny

Americká chladnička je vybavena technologií LinearCooling, která se stará o konstantní a optimální teplotu. Zakoupená zelenina a ovoce si zachovají svůj vzhled a čerstvost až 7 dní.

Celkem Žádný mráz

Chytrou chladničku LG s funkcí Total No Frost není třeba odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozvádí studený vzduch a potraviny kdekoli v chladničce zůstanou déle čerstvé. Uchovávat potraviny čerstvé je možné kdekoli v chladničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup k mraženým potravinám a zároveň zachová čistotu vnitřního prostoru.

Ilustrace

FRESH Balancer

Klíčem k udržení čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržení správné úrovně vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavena jednoduchým spínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny, aby si déle zachovala čerstvost. Vyberte si a zajistěte si optimální podmínky pro skladování potravin.

Ilustrace

Technologie UVnano™

Díky UV světlu tato technologie odstraňuje až 99,99 % bakterií z trysky dávkovače vody.

Ilustrace

Rovnoměrné chlazení

Funkce DoorCooling+™ zajišťuje rychlejší a rovnoměrnější chlazení uvnitř chladničky, aby vaše potraviny zůstaly čerstvé a nápoje vychlazené.

Ilustrace

LG ThinQ™

Technologičtí nadšenci a milovníci aplikací mohou pomocí aplikace LG ThinQ™ ovládat chytrou chladničku pomocí svého chytrého telefonu. Jednoduché propojení chytrého telefonu s chytrou chladničkou vám umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. Pokud nejste doma, můžete pomocí telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní diagnostiku mrazničky a chladničky.

Ilustrace

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.3 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 635 L
Čistá kapacita chladničky 416 L
Čistá kapacita mrazničky 219 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze LG GSJV91MCAE

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Ladislav

30. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Tichá
  • Prostorna
  • Prakticka

Než jsem koupil tuto lednici tak mi 3x behem 3měsíců menily jinou značku. Neskutečně hlučná.<br /> Konečně je doma v kuchyni ticho