LG GSJ960PZVZ, Americká chladnička

Smart americká chladnička LG GSJ960PZVZ v barvě Platinum Silver. Hlavní funkce lze ovládat pomocí aplikace SmartThinQ ™ ve vašem chytrém telefonu. Funkce Door in Door (dvířka ve dveřích) umožňuje snadný přístup k nápojům a jídlům. Technologie Multi Air Flow - využívá rozšířené proudění chladného vzduchu. Filtr Pure N Fresh - pohlcuje zápach a udržuje svěží vzduch. Chladící část má objem 411 l a její vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 4 police z tvrzeného skla, 2 zásuvky (1x Fresh Balancer, 1x Moist Balance Crisper), malá zásuvka utility box, držák na vajíčka, držák na 4 vinné lahve. Mrazák má objem 214 l a její vnitřní prostor je vybaven 4 skleněnými policemi a 2 průhlednými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/den a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Chladnička LG GSJ960PZVZ nabízí také nápojový automat s výrobníkem ledu ve dveřích s funkcí drtiče ledu, který je připojen na přívod vody. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 13 %

Třída energetické účinnosti 2021: F

Popis produktu

Prostorná americká chladnička

Inteligentní americká chlanička LG GSJ960PZVZ je vynikající možností pro praktické uskladnění vašich potravin. Díky jejímu velkému užitnému objemu až 601 litrů do ní můžete uložit velké nákupy a dostatek jídla. Disponuje mnoha vynikajícími vlastnostmi a systémy, které se starají o správné podmínky při uskladňování vašich potravin. Americká chladnička má k dispozici také nápojový automat s výrobníkem ledu a s funkcí drtiče ve dveřích s připojením na vodu. Chladící část v užitkovém objemu 411 litrů nabízí 4 skleněné police, LED osvětlení, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu (1x Fresh Balancer, 1x Moist Balance Crisper) a dveřní poličky. Mrazící část v objemu 214 l nabízí skladovací prostor se 4 skleněnými policemi a 2 průhlednými plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Multi-Air Flow™, Pure N Fresh, Expresní mrazení, dětský zámek a také alarm otevřených dveří.

Ovládejte svou chladničku odkudkoliv

Hlavní funkce lze ovládat pomocí aplikace SmartThinQ ™ ve vašem smart telefonu. Spolupracuje i se službami Asistent Google a Amazon Alexa, takže můžete inteligentní funkce ovládat pomocí hlasu.

Podpora inteligentních domácích zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavení inteligentní domácnosti.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce a mrazničce. Díky systému Mulit Air Flow se po každém otevření chladničky rychle obnovuje vnitřní nastavená teplota.

Total No Frost

LG inteligentní chladničky s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovají čistější interiér.

Vylepšená funkce Door-In-Door

Díky funkci Door-In-Door máte jednoduchý přístup k vašim nápojům a potravinám. Moderní tenký rám dveří Door-In-Door poskytuje v chladničce o 9 % více vnitřního prostoru a dodatečné police také nabízejí nový způsob pro dokonalé zachování pořádku v uskladnění potravin. Ztráta studeného vzduchu se snižuje o 46,5 %.

Moist Balance Crisper - přihrádka na zeleninu a ovoce

Jde o speciální přihrádku s mřížkovaným krytem určeným na uskladnění zeleniny a ovoce. V přihrádce je udržována optimální úroveň vlhkosti. Přebytečná vlhkost z uložených potravin se odpařuje a následně se sráží na mřížce. Takový proces udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v přihrádce.

FRESHBalancer

Jedinečná funkce FRESHBalancer udržuje vlhkost na optimální úrovni a umožňuje tak regulovat vlhkost v prostoru zásuvky, ve které vydrží ovoce a zelenina déle čerstvé.

Svěží vzduch v chladničce

Pure N Fresh je jedinečný čisticí systém, kterým je zajištěn ve vaší lednici vždy svěží vzduch. Můžete mít tak jistotu, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace. Vzduch prochází přes uhlíkový filtr, který zachytí pachy a vrací se přes tři různé úrovně do chladničky.

Invertorový lineární kompresor

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu, lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 % nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost.

Držák na víno

Plnohodnotný držák na víno je uživatelsky velmi přívětivý. Pohodlně do něj uložíte až 4 láhve vína a uchováte je v optimální teplotě.

Praktické poličky

Americká chladnička LG v sobě ukrývá množství praktických polic, které skvěle poslouží uložení potravin. Při koupi více lahví vína si můžete dát zchladit najednou až 4 láhve a uložit je na držák. Do užitkové zásuvky zase uložíte menší potraviny, konzervy a sýry. V horkých dnech využijete úzký výrobník ledu, který je zabudován ve dveřích chladničky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 91,2 cm
  • Výška 179 cm
  • Maximální hlučnost 39 db
  • Celkový čistý objem 601 L
  • Čistá kapacita chladničky 411 L
  • Čistá kapacita mrazničky 214 L
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hloubka: 73,8 cm
Hmotnost: 130 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Hadice na přívod vody

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 601 L
Celkový hrubý objem: 668 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 411 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 214 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 431 kWh
Klimatická třída: T
Mrazící výkon: 12 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Připojení na přívod vody: Ano
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GSJ960PZVZ.APZQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GSJ960PZVZ, Americká chladnička

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GSJ960PZVZ, Americká chladnička