LG GSI961PZAZ

Smart americká chladnička LG GSI961PZAZ v nerezovém provedení je zařazena v energetické třídě A ++. Objem chladící části je 405 l a mrazák 196 l skladovacího prostoru. Ovládání je pomocí vnějšího LED displeje. Výbavu chladničky tvoří LED osvětlení, 4 skleněné police, zásuvky na ovoce a zeleninu: 1 Fresh Balancer, 1 Moist Balance Crisper, praktická zásuvka Utilitiy Box, držák na vajíčka a víno (pro 4 láhve). V mrazničce se nacházejí 4 police z tvrzeného skla a 2 zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 10 hodin. K výbavě patří také nápojový automat s výrobníkem ledu s funkcí drtiče ledu ve dveřích, který má interní zásobník vody. Určitě oceníte i Instawiew Door-in-Door - při poklepání se rozsvítí vnitřek chladem. Maximální hlučnost chytré americké chladničky LG GSI961PZAZ dosahuje díky lineárnímu kompresoru 39 dB. Zobrazit celý popis

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

LG GSX961NSAZ

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG GSX961NSAZ

54 990 Kč

K odeslání 1 ks

Americká smart chladnička LG GSX961NSAZ v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A ++. 601 litrů pro uskladnění potravin. Nízká hlučnost jen 39 dB. Roční spotřeba energie dosahuje 376 kWh.…

 • Šířka: 91,2 cm
 • Výška: 179 cm
 • Hloubka: 73,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Smart americká chladnička

Americká smart chladnička LG GSI961PZAZ poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 675 litrů se do ní vejde více, než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 405 litrů. 4 police z tvrzeného skla a praktické zásuvky na zeleninu a ovoce (Fresh Balancer a Moist Balance Crispoer) toho unesou dostatek. Najdete v ní i Utility Box - praktickou menší zásuvku. Mrazák, má objem 196 l a k dispozici máte 4 skleněné police, a 2 zásuvky. Pro dokonalé pohodlí má americká chladnička nápojový automat s interním zásobníkem vody. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresní mrazení, dětský zámek, alarm otevřených dveří. Díky aplikaci LG Smart ThinQ ™ máte možnost ovládat svou inteligentní chladničku a dělat její diagnostiku pomocí smartphonu na dálku.

InstaView Door-In-Door

Dvířka americké chladničky InstaWiew Door-in-Door jsou vybaveny elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáních rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

Total No Frost

LG inteligentní chladničky s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Door-in-door

Přístup k potravinám bude s takovými dvířky mnohem lepší a efektivnější. Už nemusíte otevírat celé dveře chladničky, abyste zjistili, co je ukryto uvnitř. S dveřmi Door-in-door nahlédnete dovnitř, aniž byste je museli otevírat. Jen zaklopte na sklo pro osvětlení vnitřku a vidíte obsah chladničky. S tímto systémem již nebude docházet k úniku chladného vzduchu z chladničky.

FRESH Balancer

Klíčem k zachování čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržování správné úrovně vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavena jednoduchým přepínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny s cílem zachovat déle čerstvost. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

Moist Balance Crisper - přihrádka na zeleninu a ovoce

Jde o speciální přihrádku s mřížkovaným krytem určený pro uskladnění zeleniny a ovoce. V přihrádce je udržována optimální úroveň vlhkosti. Přebytečná vlhkost z uložených potravin se odpařuje a následně se sráží na mřížce. Takový proces udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v přihrádce.

Úzký výrobník ledu SpacePlus

Úzký výrobník ledu SpacePlus, který je vestavěn ve dveřích vám poskytne větší úložný prostor v mrazničce. S funkcí drtiče ledu si můžete vychutnat chutné chlazené nápoje kdykoliv.

Držák na víno

Plnohodnotný držák na víno je uživatelsky velmi přívětivý. Pohodlně do něj uložíte až 4 láhve vína a uchováte jejich v optimální teplotě.

Invertorový lineární kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a trvanlivost.

Smart ThinQ

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení smartphonu s inteligentní ledničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu, expresní mrazení nebo diagnostiku chladničky.

Praktické poličky

Americká chladnička LG v sobě ukrývá množství praktických polic, které skvěle poslouží pro uložení potravin. Při koupi více lahví vína, si můžete dát zchladit najednou až 4 láhve a uložit je na držák. Do užitkové zásuvky zase uložíte menší potraviny, konzervy a sýry. Je to dokonalý prostor se správnou teplotou pro uskladnění malých položek, jako jsou masové pochutiny nebo sýry. V horkých dnech využijete úzký výrobník ledu, který je zabudován ve dveřích chladničky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 91,2 cm
 • Výška 179 cm
 • Hloubka 73,8 cm
 • Maximální hlučnost 39 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 601 L
 • Čistá kapacita chladničky 405 L
 • Čistá kapacita mrazničky 196 L
 • Roční spotřeba energie 376 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 675 L
 • Zásobník vody Ano
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 91,2 cm
Výška: 179 cm
Hloubka: 73,8 cm
Hmotnost: 132 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 376 kWh
Klimatická třída: T
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 601 L
Celkový hrubý objem: 675 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 405 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 196 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GSI961PZAZ.APZQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GSI961PZAZ

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GSI961PZAZ