LG GMX936SBHV

Smart americká chladnička LG GMX936SBHV v barvě black steel má čistý objem 571 litrů. Total No Frost americká chladnička je zařazena do energetické třídy A +. Díky lineárnímu kompresoru její hlučnost dosahuje 40 dB. Disponuje Door-in-Door dvířky ve dveřích, po poklepání se rozsvítí vnitřek chladničky. Ve výbavě LG GMX936SBHV je Multi Air Flow systém proudění vzduchu, Pure N Fresh pohlcovač zápachu, antibakteriální těsnění, i LG Smart ThinQ + Wi-Fi - smart funkce a Smart Diagnosis. Vnitřní výbavu chladničky s objemem 371 l tvoří LED osvětlení, 4 police z tvrzeného skla (z toho 1 sklopná), 2 zásuvky na ovoce a 2 menší přihrádky a Utility Box - praktická menší zásuvka 2 x. Integrovaný výrobník ledu s nápojovým automatem je úzký, umístěný ve dveřích s funkcí drtiče ledu. Mrazící část o objemu 200 l má 2 výsuvné police z tvrzeného skla a 4 průhledné plastové zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba 10 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Smart chladnička

Americká smart chladnička LG GMX936SBHV poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 571 litrů se do ní vejde více, než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 371 litrů. 4 police z tvrzeného skla (z toho 1 sklopná) a praktické zásuvky na zeleninu a ovoce toho unesou dostatek. Najdete v ní i 2 menší přihrádky a Utility Box - praktickou menší zásuvku. Mrazák, má objem 200 l a k dispozici máte 4 průhledné zásuvky a 2 výsuvné police. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresní mrazení, dětský zámek, alarm otevřených dveří ale i osvětlení nápojového automatu.

Další generace Door-in-Door

Díky InstaView Door-in-Door již nebudete muset pokaždé otevírat dveře, abyste viděli, co máte uložené v chladničce. Jednoduše poklepete 2 x na sklo, a to se rozsvítí. Vy uvidíte obsah chladničky bez ztráty chladu a nutnosti otevírat dvířka, čímž dosáhnete i dlouhodobější zachování čerstvosti potravin.

Total No Frost

LG inteligentní chladničky s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

FRESH Balancer

Klíčem k zachování čerstvosti ovoce a zeleniny v chladničce je udržování správné úrovně vlhkosti. Zásuvka LG FRESH Balancer je vybavena jednoduchým přepínačem, který reguluje optimální vlhkost pro skladování ovoce nebo zeleniny s cílem zachovat déle čerstvost. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

Moist Balance Crisper - přihrádka na zeleninu a ovoce

Jde o speciální přihrádku s mřížkovaným krytem urečný pro uskladnění zeleniny a ovoce. V přihrádce je udržována optimální úroveň vlhkosti. Přebytečná vlhkost z uložených potravin se odpařuje a následně se sráží na mřížce. Takový proces udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v přihrádce.

Úzký výrobník ledu SpacePlus

Úzký výrobník ledu, který je vestavěn ve dveřích vám poskytne větší úložný prostor v mrazničce.

Držák na víno

Plnohodnotný držák na víno je uživatelsky velmi přívětivý. Pohodlně do něj uložíte až 4 láhve vína a uchováte jejich v optimální teplotě.

Invertorový lineární kompresor

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a trvanlivost.

Smart ThinQ ™

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ ™ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat ledničku. Díky aplikaci LG Smart ThinQ můžete svou inteligentní chladničku ovládat, sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu nebo expresní mrazení.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce a mrazničce. Díky systému Mulit Air Flow se po každém otevření chladničky rychle obnovuje vnitřní nastavená teplota.

Svěží vduch v chladničce

Pure N Fresh je jedinečný čisticí systém, čímž je zajištěn ve vaší lednici vždy svěží vzduch. Můžete mít tak jistotu, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace. Vzduch prochází přes uhlíkový filtr, který zachytí pachy a vrací se přes tři různé úrovně do chladničky.

Další vlastnosti

Mrazicí kapacita mrazničky dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba 10 hodin. Inovativní systém na výrobu ledu Slim SpacePlus je integrován do dveří chladničky, aby vám poskytl dostatek prostoru pro skladování a udržel ho ve dveřích. Extra úložný prostor v chladící části vám umožní vyžít extra prostor pro každodenní používání. Je ideální pro skladování plátků šunky, sýru nebo másla. Těsnění ve dveřích chladniček je obvykle velmi náročné udržovat v čistotě, a tak se stává ideálním prostředím pro šíření bakterií. Chytrá chladnička nabízí antibakteriální těsnění, které udržuje prostor bez choroboplodných zárodků, vytváří se tak antibakteriální bariéra a ta chrání vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. Prostředí chladničky tak bude pro vaše potraviny klinicky nezávadné.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 91,2 cm
 • Výška 179,7 cm
 • Hloubka 75,9 cm
 • Maximální hlučnost 40 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 571 L
 • Čistá kapacita chladničky 371 L
 • Čistá kapacita mrazničky 200 L
 • Roční spotřeba energie 470 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 705 L
 • Zásobník vody Ne
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 91,2 cm
Výška: 179,7 cm
Hloubka: 75,9 cm
Hmotnost: 155 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 470 kWh
Klimatická třída: N-T
Roční spotřeba energ.(chlazení: 470 kWh
Energ.třída (chlazení): A +
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 571 L
Celkový hrubý objem: 705 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 371 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 200 L
Počet zásuvek v mrazničce: 4

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Technologie: Wifi

Ostatní

Kód produktu: GMX936SBHV.ASBQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GMX936SBHV

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GMX936SBHV