LG GMX844MCKV

Smart americká chladnička LG GMX844MCKV v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. InstaView Dorr-in-Door chladnička má zabudované dveře ve dveřích, které po poklepání rozsvítí vnitřek chladničky. Chladící část má objem 280 l a mrazící část 143 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Vnitřní výbava chladničky sestává z LED osvětlení, 4 skelných polic (1sklopná) a dveřních poliček a zásuvek na ovoce a zeleninu. Ve dveřích se nachází osvětlený nápojový automat, který je připojitelný na přívod vody. Mrazák ve spodní části je vybavena 2 policemi a 4 výsuvnými zásuvkami. Americká smart chladnička LG GMX844MCKV Total No Frost je vybavena i pohlcovačem zápachu Pure N Fresh a rozšířeným předení chladného vzduchu Multi Air Flow. Díky Door cooling se teplota v inteligentní chladničce rychleji obnovuje. Americkou chladničku můžete pohodlně ovládat na dálku pomocí mobilního zařízení. Dveřní těsnění jsou vybaveny antibakteriálním povrchem. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

LG GSX960MTAZ

59 990 Kč

K odeslání 1 ks

Americká smart chladnička LG GSX960MTAZ v matné ocelové černé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Disponuje celkovým objemem 601 litrů pro uskladnění potravin. Nízká hlučnost, jen 39 dB.…

 • Šířka: 91,2 cm
 • Výška: 179 cm
 • Hloubka: 73,8 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Smart americká chladnička s kompaktním designem

Americká smart chladnička LG GMX844MCKV poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. S celkovým čistým objemem 570 litrů se do ní vejde více, než jste čekali. Větší část zabírá chladnička o objemu 180 litrů. 4 police a praktické zásuvky na zeleninu a ovoce toho unesou dostatek. Mrazák, umístěný dole, má objem 143 l a k dispozici máte 4 šuplíky a 2 poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Multi-Air Flow ™, Pure N Fresh, Expresní mrazení a možné oddělené regulování teploty chladničky a mrazničky. Díky kompaktnímu designu a jejím rozměrům nebudete muset předělávat vaši kuchyni. Je navržena tak, aby se vešla do prostorů o šířce 850 mm, přičemž po bocích zůstane 10 mm pro bezproblémové proudění vzduchu.

InstaView Door-In-Door

Dvířka americké chladničky InstaWiew Door-in-Door jsou vybaveny elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáních rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

Total No Frost

LG inteligentní chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Door-in-door

Přístup k potravinám bude s takovými dvířky mnohem lepší a efektivnější. Už nemusíte otevírat celé dveře chladničky, abyste zjistili, co je ukryto uvnitř. S dveřmi Door-in-door nahlédnete dovnitř, aniž byste je museli otevírat. Jen zaklepte na sklo pro osvětlení vnitřku a vidíte obsah chladničky. S tímto systémem již nebude docházet k úniku chladného vzduchu z chladničky.

NatureFresh pohladí vaše smysly

Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling. Rozmazlete své smysly, abyste si mohli vychutnávat si hravý zážitek při pojídání.

Potraviny s LINEAR Cooling zůstanou déle čerstvé

Invertorový lineární kompresor inteligentní americké chladničky pomáhá snižovat výkyvy teplot a zachovávat dlouhodobý zdravý vzhled a lepší chuť skladovaných potravin.

Rychleji vychladí položky ve dveřích

Průduchy, které se nacházejí v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž vaše uložené potraviny zůstanou déle čerstvé.

Zbaví chladničku pachů

Jedinečný systém filtrace vzduchu Pure N Fresh umožňuje minimalizovat nepříjemné pachy v chladničce. Ventilátor aktivně vhání vzduch přes uhlíkový filtr a umožňuje tak cirkulaci vzduchu přes police v chladicím prostoru.

Invertorový lineární kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a trvanlivost.

Inteligentní úložný systém

Využijte všechny přednosti nejnovější vychytávky ve vaší kuchyni. Moderní smart americká chladnička potěší nejen váš zrak, ale poskytne i dostatečný prostor pro odkládání vašich pochutin. Nabízí prostor na malé nebo samostatně balené produkty, zasouvatelnou polici pro odkládání vyšších předmětů a také úzký výrobník ledu SpacePlus ™, který je zabudován přímo do dvířek chladničky, čímž poskytuje prostor pro používání celé horní poličky. Nápojový automat s výrobníkem ledu je třeba připojit přímo na přívod vody.

Sklopná police pro vysoké položky

Smart americká chladnička vyniká praktickou sklopnou poličkou, která se dá zasunout. Díky tomu získáte v ledničce více prostoru a můžete v ní pohodlnější uložit např. vysoké láhve nebo objemnější hrnce.

Úzký výrobník ledu SpacePlus

Úzký výrobník ledu, který je zabudován přímo ve dveřích chladicího prostoru vám poskytne větší úložný prostor v chladničce. K dispozici tak máte velký prostor pro poličky, jakož i praktické dveřní přihrádky.

Ovládejte americkou chladničku na dálku

Nadšence technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení smartphonu s inteligentní ledničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu, expresní mrazení či diagnostiku chladničky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 83,6 cm
 • Výška 178,7 cm
 • Hloubka 73,5 cm
 • Maximální hlučnost 40 db
 • Vestavěný displej Ano
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 423 L
 • Čistá kapacita chladničky 280 L
 • Čistá kapacita mrazničky 143 L
 • Roční spotřeba energie 380 kWh
 • No Frost (mrazák) Ano
 • Přihrádka Fresh Zone Ano
 • Celkový hrubý objem 570 L
 • Zásobník vody Ne
 • Výrobník ledu Ano
 • Počet kompresorů 1
 • Teplotní alarm Ano
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 83,6 cm
Výška: 178,7 cm
Hloubka: 73,5 cm
Hmotnost: 133 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 380 kWh
Klimatická třída: N-T
Mrazící výkon: 10 kg/24h

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ne
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 423 L
Celkový hrubý objem: 570 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600a
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 280 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 143 L
Počet zásuvek v mrazničce: 4

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Dvouokruhový NoFrost: Ano
Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: GMX844MCKV.AMCQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GMX844MCKV

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GMX844MCKV