LG GMX844MCKV


Americká chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 288 l, Čistá kapacita mrazničky: 220 l, Roční spotřeba energie: 393 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 83,6 cm, Výška: 178,7 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

85% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Smart americká chladnička LG GMX844MCKV v matném světle antracitovém provedení s InstaView Dorr-in-Door má zabudované dveře ve dveřích, které po poklepání rozsvítí vnitřek chladničky. Chladicí část má objem 288 l a mrazicí část 220 l. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 10 hodin. Vnitřní výbava chladničky sestává z LED osvětlení, 4 skleněných polic (1 sklopná) a dveřních poliček a zásuvek na ovoce a zeleninu. Ve dveřích se nachází osvětlený nápojový automat, který je připojitelný na přívod vody. Mrazák ve spodní části je vybaven 2 policemi a 4 výsuvnými zásuvkami. Americká smart chladnička LG GMX844MCKV Total No Frost je vybavena i pohlcovačem zápachu Pure N Fresh a rozšířeným proudění chladného vzduchu Multi Air Flow. Díky Door Cooling se teplota v inteligentní chladničce rychleji obnovuje. Americkou chladničku můžete pohodlně ovládat na dálku pomocí mobilního zařízení. Dveřní těsnění je vybaveno antibakteriálním povrchem.

Smart americká chladnička s kompaktním designem

Americká smart chladnička LG GMX844MCKV v matném světle antracitovém provedení poskytne spoustu úložného místa pro všechny vaše potraviny. Větší část zabírá chladnička o objemu 288 litrů. 4 police a praktické zásuvky na zeleninu a ovoce toho unesou dostatek. Mrazák, umístěný dole, má objem 220 l a k dispozici máte 4 zásuvky a 2 poličky. Chladnička disponuje úžasnými vlastnostmi, například Total No Frost, Multi-Air Flow™, Pure N Fresh, Expresní mrazení a možné oddělené regulování teploty chladničky a mrazničky. Díky kompaktnímu designu a jejím rozměrům nebudete muset předělávat vaši kuchyni. Je navržena tak, aby se vešla do prostor o šířce 850 mm, přičemž po bocích zůstane 10 mm pro bezproblémové proudění vzduchu.

InstaView Door-In-Door

Dvířka americké chladničky InstaWiew Door-in-Door jsou vybavena elegantním panelem se zrcadlovým sklem, který se po dvou rychlých poklepáních rozsvítí. Díky tomu vidíte dovnitř, bez nutnosti otevírat dvířka chladničky, čímž se snižuje ztráta chladného vzduchu a vaše potraviny si udrží dlouhodobou čerstvost.

Total No Frost

Inteligentní chladničku LG GMX844MCKV v matném světle antracitovém provedení s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmrazeným potravinám a zároveň si zachováte i čistější interiér.

Door-in-door

Přístup k potravinám bude s takovými dvířky mnohem lepší a efektivnější. Už nemusíte otevírat celé dveře chladničky, abyste zjistili, co je ukryto uvnitř. S dveřmi Door-in-door nahlédnete dovnitř, aniž byste je museli otevírat. Jen zaklepte na sklo pro osvětlení vnitřku a vidíte obsah chladničky. S tímto systémem již nebude docházet k úniku chladného vzduchu z chladničky.

NatureFresh pohladí vaše smysly

Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a Nature FRESH Cooling. Rozmazlete své smysly, abyste si mohli vychutnávat si hravý zážitek při pojídání.

Potraviny s Linear Cooling zůstanou déle čerstvé

Invertorový lineární kompresor inteligentní americké chladničky pomáhá snižovat výkyvy teplot a zachovávat dlouhodobý, zdravý vzhled a lepší chuť skladovaných potravin.

Rychleji vychladí položky ve dveřích

Průduchy, které se nacházejí v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž vaše uložené potraviny zůstanou déle čerstvé.

Zbaví chladničku pachů

Jedinečný systém filtrace vzduchu Pure N Fresh umožňuje minimalizovat nepříjemné pachy v chladničce. Ventilátor aktivně vhání vzduch přes uhlíkový filtr a umožňuje tak cirkulaci vzduchu přes police v chladicím prostoru.

Invertorový lineární kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 % nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a trvanlivost.

Inteligentní úložný systém

Využijte všechny přednosti nejnovější vychytávky ve vaší kuchyni. Moderní smart americká chladnička potěší nejen váš zrak, ale poskytne i dostatečný prostor pro odkládání vašich pochutin. Nabízí prostor na malé nebo samostatně balené produkty, zasouvatelnou polici pro odkládání vyšších předmětů a také úzký výrobník ledu SpacePlus™, který je zabudován přímo do dvířek chladničky, čímž poskytuje prostor pro používání celé horní poličky. Nápojový automat s výrobníkem ledu je třeba připojit přímo na přívod vody.

Sklopná police pro vysoké položky

Smart americká chladnička vyniká praktickou sklopnou poličkou, která se dá zasunout. Díky tomu získáte v ledničce více prostoru a můžete v ní pohodlněji uložit např. vysoké láhve nebo objemnější hrnce.

Úzký výrobník ledu SpacePlus

Úzký výrobník ledu, který je zabudován přímo ve dveřích chladicího prostoru, vám poskytne větší úložný prostor v chladničce. K dispozici tak máte velký prostor pro poličky, jakož i praktické dveřní přihrádky.

Ovládejte americkou chladničku na dálku

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení smartphonu s inteligentní ledničkou umožní sledovat a nastavovat její diagnostiku. V případě, že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu, expresní mrazení či diagnostiku chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 83.6 cm
Výška 178.7 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 423 L
Čistá kapacita chladničky 288 L
Čistá kapacita mrazničky 220 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí LG GMX844MCKV

100% Kvalita
Vynikajicí

85% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

30. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Manželka si přála ledničku s dveřmi ve dveřích.
 • Kladně hodnotím možnost nakouknutí dovnitř bez otevření dveří přes prosklené dveře a rozsvícení poklepáním.
 • Vnoučatům se líbí nápojový automat.
 • Je děsně těžká. Bohužel mi při při transportu a rozbalování poškodili dřevěnou podlahu.
 • Zdá se mi trochu hlučný ventilátor. Ale zvykneme si.

Manželka si ji dlouho přála. Jeli jsme koupit MP3 přehrávač a u té příležitosti jsme si koupili pod stromeček krásnou lednici. Prodavač nás přesvědčoval na prodlouženou záruku, že se po třech letech kazí elektronika. Tak nevím. Lednice za 50 tisíc by měla vydržet podstatně déle.


Marek

25. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • velikost
 • ťuk funce
 • 4 dveře
 • led světla i v mrazáku
 • hmostnost na nošení do patra ve 4 lidech

bohužel v ceně bylo i výnos do patra ale chlapy přišli a řekli že je to nevhodné schodiště na americkou lednici a odešli.. takže jsem volal známým a v pohodě jsme to pak vynesli.. takže jen neschopnost lidí co to měli stěhovat..


Vlastimil

3. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


 • prostor uvnitř
 • čerstvá filtrovaná voda
 • led
 • sříšť
 • nic

jakub

6. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • tuk tuk
 • světlo v mražáku
 • prostorná lednice

Po roce používání musím říct, že vůbec nelituji této koupě, na lednici a způsob používání si musíte zvyknout. Děti to zvládli možná rychleji než my a konečně neotvíráme lednici dokořán, abychom zjistili co si dáme. Ztím se nám ani při oslavách nestalo, že by se nám něco vyloženě nevlezlo.