LG GML945PZ8F


Americká chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 368 l, Čistá kapacita mrazničky: 273 l, Roční spotřeba energie: 450 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91,2 cm, Výška: 179,3 cm. Více info


Cena 48 998 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 52 998 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Americká chladnička LG GML945PZ8F, smart, ve stříbrné barvě, celkový čistý objem 641 l, objem chladicí části 368 l, kapacita mrazáku 273 l, mrazicí výkon 11 kg za 24 hodin, klimatická třída N-T, No Frost, rychlé zmrazení, víceproudový vzduchový systém, alarm, teplotní alarm, výrobník ledu, vestavěný displej, dětská pojistka, ovládání mobilem, Wi-Fi, připojení na přívod vody, maximální dosahovaná hlučnost 40 dB.

Americká chladnička

Americká chladnička LG GML945PZ8F je vynikající možností pro praktické uskladnění vašich potravin. Díky jejímu velkému užitnému objemu až 641 litrů do ní můžete uložit dostatek jídla. Prémiová chladnička s francouzskými dveřmi posouvá technologii chlazení a prémiový design na další úroveň. Chladicí část s celkovým užitným objemem 368 litrů nabízí množství funkcí a technologií pro optimální uskladnění všech potravin.

Mrazicí část

Mrazicí část o objemu 273 l nabízí skladovací prostor se 2 skleněnými policemi z tvrzeného skla a 4 průhlednými plastovými zásuvkami. Mrazicí kapacita dosahuje 11 kg / 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu je 12 hodin. Ve vrchní části mrazničky je úzký výrobník ledu. Ve dveřích je nápojový automat, abyste si pohodlně mohli dát studenou vodu, ledovou tříšť nebo ledové kostky do nápoje.

Surround Cooling

S funkcí Surround Cooling vychladíte vaši chladničku rychleji a rovnoměrněji, včetně oblasti dveří. Funkce využívá studený vzduch, který proudí z více úhlů a ventilátoru v horní části chladničky. Díky tomu poskytne spolehlivé chlazení a vaše potraviny tak zůstanou déle čerstvé a nápoje správně vychlazené.

Multi Air Flow

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení

Průduchy Door Cooling, nacházející se v přední části chladničky, zchladí potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Svěžest vzduchu v chladničce

Pure N Fresh je jedinečný čisticí systém, který zajišťuje ve vaší lednici vždy svěží vzduch. Díky tomu máte jistotu, že vaše potraviny zůstanou v bezpečí za každé situace. Vzduch prochází přes uhlíkový filtr, který zachytí pachy a vrací se přes tři různé úrovně do chladničky.

Total No Frost

LG americkou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního smartphonu a aplikace LG SmartThinQ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo Wi-Fi.

Invertorový lineární kompresor s 10letou zárukou

Americké chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG na něj poskytuje až 10letou * záruku.

* 10letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část)
* Číselný údaj ukazuje, o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.2 cm
Výška 179.3 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 641 L
Čistá kapacita chladničky 368 L
Čistá kapacita mrazničky 273 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG GML945PZ8F

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Marek

29. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno