LG GBP62PZNAC


Kombinovaná chladnička, Energetická třída A, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 110 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59.5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 22 990 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 24 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 230 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBP62PZNAC v nerezovém provedení nabízí celkový objem 384 litrů. Chladnička má objem 277 litrů a mrazicí část 107 litrů. Dokáže zmrazit 12 kg potravin za 24 hodin. Má lineární kompresor, Total No Frost, Multi Air Flow, Fresh Zone, Fresh Converter, Door Cooling, Zero Clearance nebo technologii SmartDiagnosis™.

Chladicí zóna

Kombinovaná chladnička LG GBP62PZNAC nabízí velký objem chladicí části, a to až 277 l. Vnitřní prostor je vybaven 4 skleněnými policemi. Nechybí ani přihrádka na vejce, 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, takže hned budete vědět, kde máte co uloženo. Tichý a úsporný provoz zajišťuje invertorový lineární kompresor LG s hlučností 35 dB.

Mrazicí oddíl

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Mraznička je vybavena 3 plastovými zásuvkami pro uložení zmrazených potravin. Pro uložení objemnějších potravin použijte zásuvku BigBox. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin. V případě výpadku proudu zůstanou potraviny chladné po dobu 9 hodin.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost máte zaručené rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý interiér. Chladničku není třeba odmrazovat, protože technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy.

10letá záruka na lineární kompresor

Kombinované chladničky LG mají invertorový lineární kompresor, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a vyšší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a společnost LG na něj poskytuje až desetiletou* záruku.

  • * 10letá záruka na invertorový lineární kompresor (pouze na díly).
  • Údaj * udává, o kolik procent je spotřeba energie výrobku nižší než limit pro třídu energetické účinnosti podle platných předpisů EU.

Multi Air Flow - rozšířený proud chladného vzduchu

Rozšířený systém proudění vzduchu, který zajišťuje účinnou cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje kolísání teploty v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se při každém otevření chladničky rychleji obnoví nastavená teplota uvnitř zařízení.

Fresh Zone

Fresh Zone je přihrádka pro uchování čerstvosti ovoce a zeleniny, které vložíte do chladničky. Průhledná zásuvka je vybavena přepínačem pro regulaci optimální vlhkosti pro skladování ovoce a zeleniny, aby se zachovala jejich dlouhodobá čerstvost.

Čerstvé potraviny

Různé potraviny potřebují k uchování čerstvosti různé teploty. Chladnička je proto vybavena zásuvkou Fresh Converter, která umožňuje zvolit správnou teplotu pro skladování masa, ryb nebo zeleniny. Takto skladované potraviny si mnohem déle zachovají svou chuť a vzhled.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Větrací otvory Door Cooling v přední části chladničky ochlazují potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, takže potraviny zůstanou déle čerstvé.

*Na základě porovnání výsledků testů UL provedených pomocí interních testovacích metod za účelem stanovení doby potřebné k ochlazení prostoru v horní části dveří z 24,8 ℃ na 8 ℃ mezi následujícími modely LGE: model bez DoorCooling+ (GBP61DSPGN) a model s DoorCooling+ (GBP61DSPGN).

Ilustrační obrázek

Chytrá diagnostika

Kombinovaná chladnička LG Smart Diagnosis Smart Refrigerator vám umožní odhalit potenciální problémy během pouhých 20 sekund.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze LG GBP62PZNAC

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

21. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáJana

16. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíLadislav

4. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • nízká spotřeba energie
  • hmotnost