LG GBP61SWPGN


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 234 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 214 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59,5 cm, Výška: 186 cm. Více info


Cena 11 989 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,7 / 5

10×

93.3% Kvalita
Výborná

84.4% Hodnota za peníze
Výborná

10 nákup

Zobrazit 10 recenzí

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBP61SWPGN, v bílé barvě, celkový čistý objem 341 l, objem chladicí části 234 l, kapacita mrazáku 107 l, mrazicí výkon 10 kg za 24 hodin, klimatická třída SN-T, No Frost, NatureFresh, LinearCooling, DoorCooling, FreshConverter, rychlé zmrazení, alarm, vestavěný displej, dětská pojistka, maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Chladicí část

Kombinovaná lednice LG GBP61SWPGN nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 234 litrů. Uvnitř jsou police z tvrzeného skla, které udrží velké množství potravin. K dispozici je také přihrádka na vejce, 3 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, čímž získáte perfektní přehled o svých zásobách. O tichý a úsporný chod se stará LG invertorový lineární kompresor s nízkou hlučností pouhých 35 dB.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 107 litrů. Mrazák je vybaven 3 plastovými zásuvkami pro uchování zmražených potravin. K uskladnění objemnějších potravin využijete zásuvku BigBox. Za 24 hodin zamrazí až 10 kg surovin. V případě výpadku elektrické energie budou potraviny v chladu ještě 9 hodin.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu efektivnější až o 76 %.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LinearCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje čerstvost potravin po delší dobu.* Invertorový lineární kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

* Na základě výsledků testů UL provedených pomocí interních metod měření průměrného výkyvu teploty v přihrádce na čerstvé potraviny mezi následujícími modely společnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃ ), dvoudveřová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazákem nahoře B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazákem nahoře B606S (±1,0 ℃).
* Bez zatížení a při běžné teplotě. Při skutečném používání se mohou výsledky lišit.

 

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling+, nacházející se v přední části chladničky, zchladí potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Nastavte si optimální teplotu podle typu potravin

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je tohoto možné dosáhnout díky speciální zásuvce FreshConverter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Invertorový lineární kompresor s 10letou zárukou

Lednice LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG na něj poskytuje až 10letou * záruku.

* 10letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje, o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

10 recenzí LG GBP61SWPGN

93.3% Kvalita
Výborná

84.4% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Hana

17. 7. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Vyhovuje výškou, jsem malá
  • Dobré uspořádání chladničky
  • Mohla být o něco levnější

Doufám, že se neporouchá hned po záruce


Petr

31. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • tichá, prostorná lednice+mrazák

Spokojenost se servisem - novou lednici vynesli do 1. patra a odnesli až na místo, starou lednici odvezli.


Milan

6. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Velice prostorná
  • nic

Cena odpovídá kvalitě. Velice prostorná, vyhovující.


Rostislav

19. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno