LG GBP32DSKZN

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička LG GBP32DSKZN ve tmavé grafitové barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Total No Frost chladnička má čistý objem 418 l. Chladící část je umístěna nahoře a její objem je 277 litrů. Nabízí funkci expresního chlazení, Eco Friendly režim i alarm otevřených dveří. Vnitřní výbavu tvoří Soft LED osvětlení, 4 police z tvrzeného skla, zásuvka FreshZone a 4 dveřní poličky. Mrazící část má objem 107 l a její výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 police. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Kombinovaná chladnička LG GBP32DSKZN s rozšířeným prouděním vzduchu Multi Air Flow má antibakteriální dveřní těsnění. Door cooling rychleji obnovuje teplotu a snižuje teplotní rozdíly v chladničce. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG RCB65121TX

AEG RCB65121TX

Kombinovaná chladnička AEG RCB65121TX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Technologie MuliFlow zajišťuje jednotné proudění vzduchu v celé chladničce a chrání potraviny před…

  • Šířka: 70 cm
  • Výška: 192 cm
  • Hloubka: 72 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladící část

Kombinovaná chladnička LG GBP32DSKZN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 277 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, 4 dveřní police a Soft LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresch Balancer. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 skleněná polička. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

DoorCooling + ™

Průduchy, které jsou umístěné v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstávají potraviny déle čerstvé.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 68,2 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 77 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 268 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 384 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 277 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBP32DSKZN.ADSQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBP32DSKZN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vladimír, 20.1.2020

Příslušenství k LG GBP32DSKZN