LG GBP32DSKZN

14 990 Kč ? Ušetříte 13 % 12 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička LG GBP32DSKZN ve tmavé grafitové barvě. Total No Frost chladnička má čistý objem 418 l. Chladící část je umístěna nahoře a její objem je 276 litrů. Nabízí funkci expresního chlazení, Eco Friendly režim i alarm otevřených dveří. Vnitřní výbavu tvoří Soft LED osvětlení, 4 police z tvrzeného skla, zásuvka FreshZone a 4 dveřní poličky. Mrazící část má objem 107 l a její výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 police. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Kombinovaná chladnička LG GBP32DSKZN s rozšířeným prouděním vzduchu Multi Air Flow má antibakteriální dveřní těsnění. Door cooling rychleji obnovuje teplotu a snižuje teplotní rozdíly v chladničce. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Popis produktu

Chladící část

Kombinovaná chladnička LG GBP32DSKZN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 276 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, 4 dveřní police a Soft LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresch Balancer. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 skleněná polička. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

DoorCooling + ™

Průduchy, které jsou umístěné v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstávají potraviny déle čerstvé.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 68,2 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 77 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 257 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 384 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 276 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano
Třída energ. účinnosti 2021: E

Ostatní

Kód produktu: GBP32DSKZN.ADSQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBP32DSKZN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Vladimír, 20.1.2020

Příslušenství k LG GBP32DSKZN