LG GBP31SWLZN


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 234 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 253 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 59,5 cm, Výška: 186 cm. Více info


Cena 11 579 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 116 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

16×

96% Kvalita
Výborná

94% Hodnota za peníze
Výborná

16 nákup

Zobrazit 16 recenzí

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBP31SWLZN v bílé barvě s funkcí Total No Frost má čistý objem 341 litrů. Nabízí funkci expresního chlazení, režim Eco Friendly a také alarm otevřených dveří. Mrazicí část má objem 107 litrů. Mrazicí kapacita je 12 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 16 hodin. Kombinovaná chladnička Multi Air Flow Extended Airflow má antibakteriální těsnění dveří. Chlazení dveří rychleji obnovuje teplotu a snižuje teplotní rozdíly v chladničce.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička LG GBP31SWLZN nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 234 litrů. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, 3 dveřní police a Soft LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 skleněná polička. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

DoorCooling+™

Průduchy, které jsou umístěné v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstávají potraviny déle čerstvé.

NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. První z nich Fresh Balancer je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

16 recenzí LG GBP31SWLZN

96% Kvalita
Výborná

94% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Dušan

17. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • automatické odmrazování, displej s teplotou, tichá a prostorná lednice

Prodejce doporučuji, lednice je tichá a prostorná, automatické odmrazování, ventilátor udržuje stejnou teplotu po celé lednici, samostatné nastavení teploty v mrazicí a chladící části, displej s nastavenou teplotou.


Tomáš

6. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Zlatá střední cesta


Radka

23. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Jsem spokojená

Pavel

10. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Krásná, stylová a nová lednice
  • Velký úložný prostor
  • Moderní design
  • Ideální kombinace cena vs. kvalita