LG GBB940BMQZT

  • Doprava zdarma

Šírka: 59.5 cm, Výška: 200 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E, Elektronický informační list


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 199,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička LG GBB940BMQZT v provedení Black Mirror je vybavena LG SmartThinQ + Wi-Fi, díky čemuž je možné ji ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi nebo manuálně prostřednictvím Externího LED displeje ve dveřích. Chladicí část má objem 255 l a její výbavu tvoří 2 police s kovovým dekorem a 1 sklopná, zásuvky: horní Moist Balance Crisper, spodní Fresh Converter, držák na víno a držák na vajíčka. Ve dveřích jsou 4 přihrádky. Mrazák má 115 l a její výbavu tvoří 2 drátěné police a 3 průhledné plastové boxy (1 Big Box). Dveřní těsnění je vybaveno ochranou proti plísni. Rozšířené proudění vzduchu Multi-AirFlow distribuuje vzduch v chladničce LG GBB940BMQZ rovnoměrně.

Chladicí část

Kombinovaná inteligentní chladnička LG GBB940BMQZT nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 255 litrů. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno a 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uložené. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi-AirFlow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního smartphonu a aplikace LG SmartThinQ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo přes Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 115 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmražených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za den zvládne zmrazit až 11,3 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Multi-AirFlow rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje vnitří nastavená teplota.

NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. První z nich Fresh Balancer je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost. Zásuvka FRESH Converter pomáhá udržovat optimální stav masových výrobků, ryb a zeleniny. Teplotu si nastavíte podle typu uložené potraviny.

Invertorový lineární kompresor s 10letou zárukou

Kombinované chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG něj poskytuje až 10letou * záruku.

* 10letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GBB940BMQZT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno