LG GBB940BMQZ

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná smart chladnička LG GBB940BMQZ v provedení Black Mirror je vybavena LG SmartThinQ + Wi-Fi, díky čemuž je možné ji ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi nebo manuálně prostřednictvím Externího LED displeje ve dveřích. Chladící část má objem 255 l a její výbavu tvoří 2 police s kovovým dekorem a 1 sklopná, zásuvky: horní Moist Balance Crisper, spodní Fresh Converter, držák na víno a držák na vajíčka. Ve dveřích jsou 4 přihrádky. Mrazák má 105 l a její výbavu tvoří 2 drátěné police a 3 průhledné plastové boxy (1 Big Box). Dveřní těsnění je vybaveno ochranou proti plísni. Rozšířené proudění vzduchu Multiflow distribuuje vzduch v chladničce LG GBB940BMQZ rovnoměrně. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr CBef 4805

Kombinovaná volně stojící chladnička Liebherr CBef 4805 s celkovým objemem 357 l s chladničkou nahoře v nerezovém provedení. Chladnička zařazena je do energetické třídy A +++ s elektronickým…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hloubka: 65 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Chladící část

Kombinovaná inteligentní chladnička LG GBB940BMQZ nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 255 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno a 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženy. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního smartphonu a aplikace LG SmartThinQ ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo přes Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 105 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 11,3 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. První z nich Fresh Balancer je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost. Zásuvka FRESH Converter pomáhá udržovat optimální stav masových výrobků, ryb a zeleniny. Teplotu si nastavíte podle typu uložené potraviny.

Invertorový lineární kompresor s 10-letou zárukou

Kombinované chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG něj poskytuje až 10-letou * záruku.

* 10-letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 200 cm
  • Hloubka 66,8 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 200 cm
Hloubka: 66,8 cm
Hmotnost: 90 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 246 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mrazící výkon: 11,3 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 360 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 255 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBB940BMQZT.ABMQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB940BMQZ

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GBB940BMQZ