LG GBB92STBAP

Kombinovaná chladnička, Energetická třída A, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 110 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBB92STBAP v nerezovém provedení. Chladnička má čistý objem 384 l. Chladicí část je umístěna nahoře a její objem je 277 l. Mrazicí část má objem 107 l a je vybavena 3 průhlednými zásuvkami. Mrazicí kapacita je 14 kg/24 h a doba skladování při výpadku proudu je 19 hodin. Kombinovaná chladnička je vybavena technologiemi No Frost, DoorCooling+™, Multi-Air Flow™ a lineárním invertorovým kompresorem. K dispozici je displej, funkce Quick Freeze, alarm, přihrádka Fresh Zone a kovová police na lahve.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička LG GBB92STBAP nabízí dostatečně velký objem chladicího prostoru, a to až 277 litrů. Uvnitř se nacházejí police z tvrzeného skla, které pojmou velké množství potravin. Je vybavena zásuvkou Fresh Balancer, která díky optimální vlhkosti udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé. Druhá zásuvka Fresh Converter je ideální pro skladování masa, ryb a zeleniny. K dispozici je také přihrádka na vejce, kovová police na lahve, 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Invertorový lineární kompresor LG s hlučností 35 dB zajišťuje tichý a úsporný provoz.

Mrazicí oddíl

Mrazicí prostor má objem 107 litrů. Mraznička je vybavena 3 plastovými zásuvkami (včetně 1x velké boxové zásuvky ) pro uložení zmrazených potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin. V případě výpadku proudu zůstanou potraviny studené po dobu 9 hodin.

Celkem Žádný mráz

Kombinovanou chladničku LG s funkcí Total No Frost není třeba odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozvádí studený vzduch a udržuje potraviny déle čerstvé. Uchovávat potraviny čerstvé je možné kdekoli v chladničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmrazeným potravinám a zároveň zachová čistotu vnitřního prostoru.

DoorCooling+™

Větrací otvory umístěné v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu a pomáhají udržet potraviny déle čerstvé.

Technologie Multi Air Flow

Zdokonalený systém proudění vzduchu, který zajišťuje účinnou cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje kolísání teploty v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se nastavená teplota uvnitř chladničky obnoví rychleji po každém otevření.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze LG GBB92STBAP

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

VĚRA

8. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Zatím vše
  • Zatím nic
  • Nic

paráda