LG GBB92STBAP


Kombinovaná chladnička, Energetická třída A, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 110 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Ano, Dvouokruhový No Frost: Ne, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 39 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 400 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STBAP v nerezovém provedení má čistý objem 384 l. Chladicí část je umístěna nahoře a její objem je 277 litrů. Mrazicí část má objem 107 l a její výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 19 hodin. Kombinovaná inteligentní chladnička disponuje technologiemi No Frost, DoorCooling+™, Multi-Air Flow™, Wi-Fi či lineárním invertorovým kompresorem. Nechybí displej, rychlé zmrazování, alarm, přihrádka Fresh Zone a kovová police na láhve.

Chladicí část

Kombinovaná smart lednice LG GBB92STBAP nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 277 litrů. Uvnitř jsou police z tvrzeného skla, které udrží velké množství potravin. Vybavena je zásuvkou Fresh Balancer, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé díky optimální vlhkosti. Druhá zásuvka Fresh Converter je ideální pro uskladnění masa, ryb a zeleniny. K dispozici je také přihrádka na vejce, kovová police na láhve, 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, čímž získáte perfektní přehled o svých zásobách. O tichý a úsporný chod se stará LG invertorový lineární kompresor s nízkou hlučností, pouhých 35 dB. 

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 107 litrů. Mrazák je vybaven 3 plastovými zásuvkami (1× Big Box zásuvka) pro uchování zmrazených potravin. Za 24 hodin zamrazí až 10 kg surovin. V případě výpadku elektrické energie budou potraviny v chladu ještě 9 hodin.

LG ThinQ™

Díky aplikaci LG ThinQ™ můžete vaši inteligentní chladničku ovládat pomocí chytrého telefonu a také spustit její diagnostiku i v době, kdy se právě nenacházíte doma. Pomocí mobilního telefonu můžete velmi jednoduše a pohodlně nastavovat teplotu chladničky nebo udělat inteligentní diagnostiku.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně distribuuje studený vzduch a potraviny tak v ledničce vydrží déle čerstvé. Uchovávání čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce Total No Frost vám také zajistí snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

DoorCooling+™

Průduchy, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž pomůže zanechat vaše potraviny déle čerstvé.

Multi Air Flow

Multi Air Flow je systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu, čímž eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GBB92STBAP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno