LG GBB92STAXP vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STAXP v nerezové barvě. Total NoFrost chladnička má objem chladicí části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu MultiAirFlow a také ochranou dveřního těsnění proti plísním. Kombinovanou smart ledničku můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi a SmartThinQ na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Chladicí část je vybavena 2 policemi s kovovým dekorem + 1 sklopnou, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 4 dveřními policemi. Nechybí držák na víno a vajíčka. Mrazicí část, umístěná dole, má 3 průhledné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drátěnou poličku. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg/24 hod a akumulační doba je 19 hodin. Maximální hlučnost kombinované chladničky LG GBB92STAXP dosahuje 36 dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 15 %
  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Chladicí část

Kombinovaná chytrá chladnička LG GBB92STAXP nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 277 litrů. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů přinesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno a 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformacím dveřního těsnění.

Smart ThinQ™

Díky aplikaci Smart ThinQ ™ můžete vaši inteligentní chladničku ovládat pomocí chytrého telefonu a také spustit její diagnostiku i v době, kdy se právě nenacházíte doma. Pomocí mobilního telefonu můžete velmi jednoduše a pohodlně nastavovat teplotu chladničky nebo udělat inteligentní diagnostiku.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi NoFrost je proudění chladného vzduchu lepší až o 76 %.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 19 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se vám potraviny během výpadku pokazily či znehodnotily.

Úspora energie díky novějšímu kompresoru

Invertorový lineární kompresor od společnosti LG přinesl revoluci jádra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32 %, špičkovou odolnost a nastavení optimální teploty, díky které zůstanou potraviny déle čerstvé. Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFRESH Cooling.

Fresh Converter

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je tohoto možné dosáhnout díky funkci Fresh Converter. Tato speciální zásuvka umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Smart Diagnosis

Kombinovaná smart chladnička LG vám prostřednictvím technologie Smart Diagnosis umožní rozpoznat možné problémy již za 20 sekund.

Technologie Total NoFrost

Díky technologii Total NoFrost je zaručeno rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý interiér kombinované chladničky. Chladničku není nutné odmrazovat, jelikož technologie Total NoFrost zabraňuje vzniku námrazy.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 203 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnost: 81 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 384 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 277 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 200 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 19 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: GBB92STAXP.ASTQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB92STAXP

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Libor, 30.9.2019

S produktem jsem plně uspokojen

  • Velký objem, nízká spotřeba e. energie, tichý provoz
  • zatím žádné záporné vlastnosti

Příslušenství k LG GBB92STAXP