LG GBB92MCB1P


Kombinovaná chladnička, Energetická třída A, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 99 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Šířka: 59.5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 36 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 370 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBB92MCB1P s mrazákem dole v elegantním matně-černém provedení má objem chladicí části 277 litrů a mrazicí části 107 litrů. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu MultiAirFlow, lineárním kompresorem, systémem Total No Frost a Door Cooling. Chladicí část je vybavena LED osvětlením, 2 policemi s kovovým dekorem + 1 sklopnou, zásuvkou pro ovoce a zeleninu Fresh Balancer, zásuvkou pro maso a ryby Fresh Converter, držákem na vajíčka a na víno. Mrazicí část umístěná dolů má 3 průhledné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box). Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hodin a akumulační doba je 13,5 hodiny. Maximální hlučnost dosahuje 34 dB.

Chladicí zóna

Kombinovaná chladnička LG GBB92MCB1P nabízí ve své chladicí části velký objem, a to až 277 litrů. Uvnitř jsou police z tvrzeného skla, které pojmou velké množství potravin. Nechybí ani přihrádka na vejce, 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, takže hned budete vědět, kde máte co uloženo. Invertorový lineární kompresor LG s hlučností 34 dB zajišťuje tichý a úsporný provoz.

Mrazicí zóna

Mrazicí prostor má objem 107 litrů. Mraznička je vybavena 3 plastovými zásuvkami pro uložení zmrazených potravin. Za 24 hodin dokáže zmrazit až 12 kg surovin. V případě výpadku proudu zůstanou potraviny chladné ještě 13,5 hodiny.

Total No Frost

Kombinovanou chladničku LG s funkcí Total No Frost není třeba odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozvádí studený vzduch a udržuje potraviny déle čerstvé. Uchovávat potraviny čerstvé je možné kdekoli v chladničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup k mraženým potravinám a zároveň zachová čistotu vnitřního prostoru.

Čerstvé potraviny

Technologie NatureFresh je zodpovědná za optimální podmínky uvnitř chladničky, které udržují potraviny déle čerstvé. Je vybavena zásuvkou Fresh Balancer, která díky optimální vlhkosti udržuje ovoce a zeleninu déle čerstvé. Druhá zásuvka Fresh Converter je ideální pro skladování masa, ryb a zeleniny.

Rovnoměrné chlazení po dobu 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje potraviny déle čerstvé.* Invertorový lineární kombinovaný kompresor LG udržuje v chladničce konstantní teplotu. Stálá teplota je hlavním faktorem, který udržuje potraviny déle čerstvé.

*Na základě výsledků testů UL provedených pomocí vlastních metod měření průměrné odchylky teploty v prostoru pro čerstvé potraviny u následujících modelů LGE: Chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 °C), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 °C), dvoudveřová chladnička J811NS35 (±0,5 °C), chladnička s mrazničkou nahoře B607S (±0,5 °C) a chladnička s mrazničkou nahoře B606S (±1,0 °C).
*Bez zátěže a při normální teplotě. Při skutečném používání se výsledky mohou lišit.

 

 

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Chladicí otvory ve dveřích umístěné v přední části chladničky ochlazují potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, takže potraviny zůstanou déle čerstvé.

*Na základě porovnání výsledků testů UL provedených pomocí vlastních testovacích metod za účelem stanovení doby potřebné k ochlazení prostoru v horní části dveří z 24,8 °C na 8 °C mezi následujícími modely LGE: model bez DoorCooling+ (GBP61DSPGN) a model s DoorCooling+ (GBP61DSPGN).

Pro milovníky dobrého pití

Držák na víno je vhodný pro uložení až pěti lahví vína. Prémiový design držáku ocení každý milovník vína.

Invertorový kompresor

Chladničky LG jsou vybaveny inteligentním invertorovým kompresorem, který vytváří přímočarý pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba energie a vyšší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a společnost LG na něj poskytuje až 10letou záruku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GBB92MCB1P

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi