LG GBB72SWVCN1


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 172 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59.5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 13 998 Kč

Sleva 13 % z předcházející ceny: 15 998 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBB72SWVCN1 v bílém provedení nabízí 384 litrů prostoru pro potraviny. Chladicí část má objem 277 l s LED osvětlením. Mraznička o objemu 107 l nabízí 3 zásuvky. Má technologii Door Cooling™, smart invertorový kompresor, zásuvky FreshConverter a FreshBalancer. Akumulační doba při výpadku napájení je 9 hodin.

Rovnoměrné chlazení po dobu 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje potraviny déle čerstvé. invertorový lineární kompresor LG udržuje v chladničce konstantní teplotu, což je klíčový faktor pro delší čerstvost potravin.

Optimalizace vlhkosti

Zásuvka FRESHBalancer™ udržuje optimální vlhkost, aby se zachovala čerstvost ovoce a zeleniny, které do chladničky vložíte. Průhledná zásuvka je vybavena přepínačem pro regulaci optimální vlhkosti pro skladování ovoce nebo zeleniny.

Nastavte optimální teplotu podle druhu potravin.

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti různé skladovací teploty. V jedné chladničce toho lze dosáhnout díky speciální zásuvce FRESHConverter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb nebo zeleniny.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost máte zaručeno rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý vnitřní prostor kombinované chladničky. Chladničku není třeba odmrazovat, protože technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy.

DoorCooling

Větrací otvory, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu a pomáhají tak udržet vaše potraviny déle čerstvé.

Snadné skladování

Součástí chladničky je také stojan na víno a sklopná police, které zjednodušují skladování potravin, zvyšují variabilitu prostoru a zlepšují uspořádání chladničky. Sklopná police zajišťuje dostatek místa pro potraviny jakékoli velikosti a vytváří prostor pro vysoké a velké předměty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze LG GBB72SWVCN1

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

1. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Prostorná, tichá a má sklápěcí poličku

Radka

13. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Prostorná
  • Velikost
  • Dobře osvětlená
  • Nic

Velká spokojenost.