LG GBB72SWDMN

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva

Elektronický informační list

LG GBB72SWDMN

LG GBB72SWDMN

dTest ocenění značky kvality


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 269 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 14 289 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 14 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 429 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

0 nákup

Zobrazit 0 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Inteligentní kombinovaná lednice LG GBB72SWDMN, bílá barva, energetická třída E, objem chladničky 277 litrů, objem mrazničky 107 litrů, technologie LG Total No Frost, aplikace LG ThinQ a Wi-Fi pro ovládání mobilním telefonem, mrazicí výkon 8 kg/24 hodin, akumulační doba 9 hodin, proudění vzduchu Multi Air Flow, systém Door Cooling, zásuvka Fresh Balancer pro ovoce a zeleninu, zásuvka Fresh Converter, držák na víno, invertorový kompresor LG Smart, LED osvětlení, LED displej na předních dvířkách, alarm při pootevřených dveřích, integrovaná madla, hlučnost 36 dB, rozměry (V × Š × H): 203 × 59,5 × 68,2 cm.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička LG GBB72SWDMN nabízí velký objem chladicího prostoru - až 277 litrů. Chladicí část je vybavena odolnými skleněnými policemi, které pojmou velké množství potravin, což je ideální pro větší nákup. Nechybí ani přihrádka na vejce, dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí prostor, takže budete vědět, kde máte co uloženo.

Mrazicí část

Mrazicí část umístěná ve spodní části s objemem 107 l nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin, z nichž 1 je Big Box. Dokáže zmrazit až 8 kg surovin za 24 hodin, což je opravdu velká výhoda. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu po dobu 9 hodin. Nemusíte se tedy bát, že by během poruchy došlo k jejich znehodnocení.

NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. První z nich - Fresh Balancer - je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost. Zásuvka Fresh Converter pomáhá udržovat optimální stav masových výrobků, ryb a zeleniny. Teplotu si nastavíte podle typu uložené potraviny.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LinearCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvost potravin delší dobu.

* Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

* Na základě výsledků testů UL provedených pomocí interních metod pro měření průměrného výkyvu teploty v přihrádce na čerstvé potraviny mezi následujícími modely společnosti LGE: chladnička s mrazákem dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃), dvoudveřová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazákem nahoře B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazákem nahoře B606S (±1,0 ℃).

* Bez zatížení a při běžné teplotě. Při skutečném používání se mohou výsledky lišit.

DoorCooling+™

Průduchy, které jsou umístěné v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstávají potraviny déle čerstvé.

Optimalizace vlhkosti

Zásuvka FreshBalancer™ udržuje optimální vlhkost pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti pro skladování ovoce nebo zeleniny. Vyberte si a dopřejte vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

LG ThinQ™ a Wi-Fi

Díky aplikaci LG ThinQ™ můžete vaši inteligentní chladničku ovládat pomocí chytrého telefonu a také spustit její diagnostiku i v době, kdy se zrovna nenacházíte doma. Pomocí mobilního telefonu můžete například velmi jednoduše a pohodlně nastavovat její teplotu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

LG GBB72SWDMN

LG GBB72SWDMN

dTest ocenění značky kvality

0,0 / 5

0 recenzí LG GBB72SWDMN

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi