LG GBB72PZVCN1


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 172 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59.5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 16 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBB72PZVCN1 v nerezovém provedení nabízí objem potravinového prostoru 384 l. Chladicí prostor má objem 277 l s LED osvětlením. Mraznička o objemu 107 l nabízí 3 zásuvky. Je vybavena technologií Door Cooling™, invertorovým lineárním kompresorem, zásuvkami FreshConverter a FreshBalancer. Skladovací doba při výpadku proudu je 9 hodin.

Rovnoměrné chlazení po dobu 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje potraviny déle čerstvé. Invertorový lineární kombinovaný kompresor LG udržuje v chladničce konstantní teplotu, což je klíčový faktor pro udržení potravin déle čerstvých.

Optimalizace vlhkosti

Zásuvka FRESHBalancer™ udržuje optimální vlhkost, aby se zachovala čerstvost ovoce a zeleniny, které do chladničky vložíte. Průhledná zásuvka je vybavena přepínačem pro kontrolu optimální vlhkosti pro skladování ovoce nebo zeleniny.

Nastavte optimální teplotu podle druhu potravin.

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti různé teploty skladování. V jedné chladničce toho lze dosáhnout díky speciální zásuvce FRESHConverter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb nebo zeleniny.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost máte zaručeno rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý vnitřní prostor kombinované chladničky. Chladničku není třeba odmrazovat, protože technologie Total No Frost zabraňuje tvorbě námrazy.

DoorCooling

Větrací otvory, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu a pomáhají tak udržet vaše potraviny déle čerstvé.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze LG GBB72PZVCN1

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

7. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze DobráMartin

26. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Oproti mé staré ledničce je to moderní, kvalitní a pěkná lednička.