LG GBB72NSVCN1 kombinovaná chladnička


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 172 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 59.5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 16 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

70% Kvalita
Dobrá

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná Total No Frost chladnička LG GBB72NSVCN1 v nerezovém provedení Noble Steel v energetické třídě C má 277litrovou chladničku a 107litrovou mrazničku. Je vybavena technologií Multi Air Flow, Door Cooling, Smart Diagnosis, Zero Clearance, zásuvkami Fresh Balancer a Fresh Converter a LG Smart invertorovým kompresorem.

LG GBB72NSVCN1

Kombinovaná lednice v energetické třídě C nabízí dostatečně veliký objem ve své chladicí části - až 277 litrů. Uvnitř jsou police z tvrzeného skla, které udrží velké množství potravin. K dispozici je také přihrádka na vejce, 4 dveřové police a LED osvětlení, díky kterému budete hned vědět, kde máte co uloženo. O tichý a úsporný chod se stará LG invertorový lineární kompresor s hlučností 35 dB.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 107 litrů. Mrazák je vybaven 3 plastovými zásuvkami (1× Big Box zásuvka) pro uchování zmrazených potravin. Za 24 hodin zamrazí až 10 kg surovin. V případě výpadku elektrické energie budou potraviny v chladu ještě 9 hodin.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně distribuuje studený vzduch a potraviny tak v ledničce vydrží déle čerstvé. Uchovávání čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce Total No Frost vám také zajistí snadný přístup ke zmraženým potravinám.

Nastavte si optimální teplotu podle typu potravin

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je tohoto možné dosáhnout díky speciální zásuvce Fresh Converter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Fresh Balancer

Tato zásuvka je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti pro skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling nacházející se v přední části chladničky zchladí potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

LG Smart invertorový kompresor

Lednice LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG na něj poskytuje až 10letou záruku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

2 recenze LG GBB72NSVCN1 kombinovaná chladnička

70% Kvalita
Dobrá

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Kristýna

10. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • lednice krásná na pohled
  • tichá
  • vnitřní uspořádání pěkné, praktické
  • plast u šuplíků v mrazáku, bych uvítala ze silnějšího plastu, uvidíme co vydrží

Radek

6. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Usporna
  • Dveře se sami nezavrou, musí se překonat malý odpor
  • Nemožnost nastavení polic výškově ve dveřích