LG GBB71SWEFN

Kombinovaná chladnička LG GBB71SWEFN v bílém provedení. S technologií Total No Frost není nutné ji odmrazovat. Multi Air Flow zajišťuje rozšířené proudění chladného vzduchu v celém prostoru. Objem chladící části je 234 l a mrazák má 107 l. Chladící část má police z tvrzeného skla, LED osvětlení a zásuvky: horní - Fresh Balancer pro udržení optimální úrovně vlhkosti pro ovoce a zeleninu, dolní - Fresh Converter pro udržení optimální teploty, ideální pro skladování masa, ryb nebo zeleniny. Nechybí 3 dveřní police, držák na 2 láhve a držák na vajíčka. Vše dokonale zpřehlední LED osvětlení. Mraznička nabízí 3 průhledné zásuvky, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou polici. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Chladnička LG GBB71SWEFN s Door cooling rychleji obnovuje teplotu a zajistí nižší teplotní rozdíl. Antibakteriální dveřní těsnění zabraňuje růstu plísní a deformaci. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 13 %

Třída energetické účinnosti 2021: D

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Liebherr CNP 4813

Praktická kombinovaná chladnička Liebherr CNP 4813 s mrazákem patří do energetické třídy A +++ s roční spotřebou 167 kWh. Díky technologii VarioSpace se do ní vejde skutečně velké množství různých…

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 201,1 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladící část

Kombinovaná chladnička LG GBB71SWEFN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 234 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky jsou i průhledné plastové zásuvky pro skladování masa, ryb (Fresh Converter) a zeleniny (Fresh Balancer). Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu je se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu lépe až o 76 %.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 ° C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. Invertorový lineární kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

DoorCooling+ ™

Průduchy, které jsou umístěné v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž se nacházejí její potraviny déle čerstvé.

Fresh Balancer optimalizuje vlhkost

Horní zásuvka Fresh Balancer je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost.

Fresh Converter

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je toto možné dosáhnout díky Fresh Converter. Tato speciální zásuvka umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

Úspora energie díky novějšímu kompresoru

Invertorový lineární kompresor od společnosti LG přinesl revoluci jádra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32 %, špičkovou odolnost a nastavení optimální teploty, díky které zůstanou potraviny déle čerstvé. Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 186 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 72 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 341 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 234 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 214 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: GBB71SWEFN.ASWQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB71SWEFN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jaromír, 10.6.2020

Nízká spotřeba.

  • Velmi spokojen
  • Žádný záporný

Příslušenství k LG GBB71SWEFN