LG GBB71PZDZN

Kombinovaná smart chladnička LG GBB71PZDZN vo farbe Platinum silver je zaradená v energetickej triede A++. Total No Frost chladnička má objem chladiacej časti 234 l a mraziacej časti 107 l. Disponuje rozšíreným prúdením chladného vzduchu MultiAirFlow, a tiež ochranu dverového tesnenia proti plesniam. Kombinovanú smart chladničku môžete ovládať prostredníctvom Wi-Fi a SmartThinQ na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Chladiaca časť je vybavená 1 policou s kovovým dekorom a 1 sklopnou policou, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 3 dverovými policami. Nechýbajú držiak na víno - na 2 fľaše a na vajíčka. Mraziaca časť, umiestnená dole má 3 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drôtenú poličku. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba 16 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky LG GBB71PZDZN dosahuje 36 dB. Je tiež vybavená funkciami rýchleho chladenia a mrazenia, detskou zámkou, Eco Friendly režimom a alaromom otvorených dverí. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 7 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

LG GBB62PZFFN

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG GBB62PZFFN

19 490 Kč

K odeslání 1 ks

Kombinovaná lednička LG GBB62PZFFN v barvě Platinum Silver je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hloubka: 68,2 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladící část

Kombinovaná inteligentní chladnička LG GBB71PZDZN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 234 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno (pro 2 flaše) a 3 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženy. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 ° C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního smartphonu a aplikace LG SmartThinQ ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo přes Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu je se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu lépe až o 76 %.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling nacházející se v přední části chladničky zchladí potraviny ve dveřích až o 32% rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

* Na základě porovnání výsledků testů UL provedených pomocí interních testovacích metod společnosti LGna zjištění času potřebného na ochlazení přihrádky v horní části dveří z 24,8 ℃ na 8 ℃ mezi následujícími modely společnosti LGE: model bez funkce DoorCooling + (GBB60NSZHE) a model s funkcí DoorCooling + (GBB72NSDFN) .

Invertorový lineární kompresor s 10-letou zárukou

Kombinované chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG něj poskytuje až 10-letou * záruku.

* 10-letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Optimalizace vlhkosti

Zásuvka FRESHBalancer ™ udržuje optimální vlhkost pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce nebo zeleniny. Vyberte si a zaručte vašim potravinám optimální skladovací podmínky.

Nastavte si optimální teplotu podle typu potravin

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je toto možné dosáhnout díky speciální zásuvce FRESHConverter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Jednoduché uskladnění vysokých a objemných nádob

Police s možností složení ve dvou krocích zajistí dostatek místa pro potraviny jakýchkoli rozměrů a vytváří prostor pro vysoké a velké předměty.

Smart Diagnosis

Kombinovaná chytrá chladnička LG vám prostřednictvím technologie Smart Diagnosis umožní rozpoznat možné problémy jen za 20 sekund.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost je zaručeno rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý interiér kombinované chladničky. Chladničku není nutné odmrazovat, jelikož technologie Total No Frost zabraňuje vzniku námrazy.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 186 cm
 • Hloubka 68,2 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 72 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 275 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 341 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 234 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBB71PZDZN.APZQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB71PZDZN

Hodnocení zákazníků

96 % Ohodnotilo 5 zákazníků, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Milan, 09.7.2020

 • Máme jí týden a nemůžu si stěžovat.

Alex, 12.5.2020

Skvělá lednička s mrazakem pro náročné :-)

 • Skvělý moderní look
 • Velký a prostorný
 • Zatim nic

Tomáš, 22.10.2019

produkt vřele doporučuji pro čtyřčlennou rodinu tedy i s partnery našich dcer plně pstačí i pro šest osob

 • velmi prostorná
 • výborně chladí ač je umístěna v podkroví hned pod střechou
 • tichý provoz - téměř neslyšitelná
 • dochlazování předního prostoru při otevřených dveřích paráda
 • nic

JIŘÍ, 04.8.2019

Ve sve podstate jsme spokojeni s obrovskym vnitrnim prostorem jakchladnicky tak mrazaku. Ovladani displeje je jednoduche.

 • Velky vnitrni prostor, displej s regulaci stupnu, zasuvky na zeleninu, ryby, maso s vlastnim nastavenim klimatu????
 • Hlucnost

Petr, 01.7.2019

Vlastní kombinovaná chladnička s mrazničkou je super, ale to připojení a spárování s mobilem, to je ... no slušný výraz neznám.

 • Největší plus je v nízké hlučnosti.
 • Nastavování teploty na panelu.
 • LG SmartThinQ: má sloužit k ovládání, ale chce přístup k uskutečňování hovorů. Proč?
 • V jednomz bodů je že: S veškerým obsahem, který zpřístupním službě, a protože bez přístupu v mobilu téměř ke všemu se apka nespustí, si může LG bezvýhradně a navždy (vysloveně udávají nevýlučně a neodvolatelně). To je v podstatě neomezeného nakládání s obsahem telefonu. Tudy cesta nevede.

Všechna hodnocení

Příslušenství k LG GBB71PZDZN