LG GBB71PZDMN

Kombinovaná chytrá chladnička LG GBB71PZDMN ve stříbrném provedení. Total No Frost chladnička má čistý objem 341 l. Chladicí část je umístěna nahoře a její objem je 234 litrů. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, 2 police z tvrzeného skla, zásuvka FRESHBalancer™ pro skladování zeleniny a ovoce, zásuvka FRESHConverter™ pro uskladnění masa, držák na 2 láhve vína a dveřní poličky. Mrazicí část v objemu 107 l disponuje 3 zásuvkami pro uskladnění mražených potravin. Mrazicí výkon dosahuje 12 kg/den a akumulační doba v případě výpadku proudu je 16 hodin. Inteligentní chladnička LG GBB71PZDMN je vybavena antibakteriální ochranou těsnění, Multi-Air Flow™ prouděním vzduchu, LG SmartThinQ™ + Wi-Fi ovládání na dálku + inteligentní diagnostika. Hlučnost 36 dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

LG GBB62PZFFN

Kombinovaná lednička LG GBB62PZFFN v barvě Platinum Silver s Total NoFrost má objem chladicí části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu MultiAirFlow, a také…

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladicí zóna

Kombinovaná chytrá chladnička LG GBB71PZDMN nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 234 litrů. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí potraviny. Ve výbavě chladničky jsou i průhledné plastové zásuvky pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi-Air Flow™ systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Ovládejte chladničku i na dálku

Pomocí kompatibilního chytrého telefonu a aplikace LG SmartThinQ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu.*

* Aplikace LG SmartThinQ™ je kompatibilní s chytrými telefony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení na internet přes telefon nebo přes Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Multi-Air Flow™ - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje nastavená teplota uvnitř.

Mrazicí zóna

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Už se tak nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy DoorCooling+™ nacházející se v přední části chladničky zchladí potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji.* Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

*Na základě porovnání výsledků testů UL provedených pomocí interních testovacích metod společnosti LG na zjištění času potřebného na ochlazení přihrádky v horní části dveří z 24,8 °C na 8 °C mezi následujícími modely společnosti LGE: model bez funkce DoorCooling+™ (GBB60NSZHE) a model s funkcí DoorCooling+™ (GBB72NSDFN).

Antibakteriální ochrana

Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 186 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 72 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 341 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 234 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 267 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBB71PZDMN.APZQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB71PZDMN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GBB71PZDMN