LG GBB62SWGFN

Kombinovaná chladnička LG GBB62SWGFN v barvě bílé. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu MultiAirFlow, a také ochranu dveřního těsnění proti plísním. Chladící část je vybavena 3 policemi z tvrzeného skla, 2 zásuvkami: 1 Moist Balance Crisper, 1 Fresh Converter a dveřními policemi. Nechybí ani držák na víno a na vajíčka. Mrazící část, umístěná dole má 3 průhledné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drátěnou poličku. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulační doba 19 hodin. Maximální hlučnost kombinované chladničky LG GBB62SWGFN dosahuje 36 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 12 %

Třída energetické účinnosti 2021: D

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Samsung RL4353RBASL/EO

Kombinovaná chladnička True No Frost Samsung RL4353RBASL/EO v nerezovém provedení. Chladící část má objem 308 l a je vybavena 4 skleněnými policemi, 5 dveřními přihrádkami, zásuvkami na skladování…

  • Šírka: 70 cm
  • Výška: 185 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ne

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladící část

Kombinovaná chladnička LG GBB62SWGFN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 277 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno a 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Moist Balance Crisper pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5°C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. Invertorový lineární kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi No Frost je proudění chladného vzduchu lepší až o 76%.

Úspora energie díky novějšímu kompresoru

Invertorový lineární kompresor od společnosti LG přinesl revoluci jádra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32%, špičkovou odolnost a nastavení optimální teploty, díky které zůstanou potraviny déle čerstvé. Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling.

Fresh Converter

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je toto možné dosáhnout díky Fresh Converter. Tato speciální zásuvka umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 19 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,5 cm
  • Výška 203 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 77 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 384 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 277 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 215 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 19 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: GBB62SWGFN.ASWQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB62SWGFN

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GBB62SWGFN