LG GBB62SWFFN

Kombinovaná smart chladnička LG GBB62SWFFN v barvě bílá je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu MultiAirFlow, a také ochranu dveřního těsnění proti plísním. Kombinovanou smart ledničku můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi a SmartThinQ na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Chladící část je vybavena 3 policemi z tvrzeného skla, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 4 dveřními policemi. Nechybí držák na víno a na vajíčka. Mrazící část, umístěná dole má 3 průhledné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drátěnou poličku. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg / 24 hod. a akumulační doba 19 hodin. Maximální hlučnost kombinované chladničky LG GBB62PZFFN dosahuje 36 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Zvažte i tento produkt

LG GBB92STAXP

Splátky s 0% navýšením (více info)

LG GBB92STAXP

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STAXP v nerezové barvě je zařazena v energetické třídě A +++. Total No Frost chladnička má objem chladící části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladící část

Kombinovaná chytrá chladnička LG GBB62SWFFN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 277 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno a 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženy. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Smart ThinQ ™

Díky aplikaci Smart ThinQ ™ můžete vaši inteligentní chladničku ovládat pomocí chytrého telefonu a také spustit její diagnostiku i v době, kdy se právě nenacházíte doma. Pomocí mobilního telefonu můžete velmi jednoduše a pohodlně nastavovat teplotu chladničky nebo udělat inteligentní diagnostiku.

Technologie NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé. Jedná se o funkce Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh chlazení. Funkce Fresh Balancer je klíčem k zachování čerstvosti ovoce a zeleniny. Průhledná zásuvka s touto funkcí má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti ke skladování ovoce či zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost. Zásuvka s funkcí FRESH Converter pomáhá udržovat optimální stav masných výrobků, ryb a zeleniny. Teplotu si nastavíte podle typu uložené potraviny. NatureFRESH chlazení zajišťuje rovnoměrné vychlazení celého prostoru chladničky.

Rovnoměrné chlazení po 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 °C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. Invertorový lineární kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

DoorCooling+™

Průduchy, které jsou umístěny v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 19 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Úspora energie díky novějšímu kompresoru

Invertorový lineární kompresor od společnosti LG přinesl revoluci jádra chladničky. Poskytuje úsporu energie až 32 %, špičkovou odolnost a nastavení optimální teploty, díky které zůstanou potraviny déle čerstvé. Technologie NatureFRESH od společnosti LG zahrnuje tři funkce, díky kterým budou potraviny déle čerstvé: FRESH Balancer, FRESH Converter a NatureFRESH Cooling.

Fresh Converter

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je toto možné dosáhnout díky Fresh Converter. Tato speciální zásuvka umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Smart Diagnosis

Kombinovaná inteligentní chladnička LG vám prostřednictvím technologie Smart Diagnosis umožní rozpoznat možné problémy jen za 20 sekund.

Technologie Total No Frost

Díky technologii Total No Frost je zaručeno rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý interiér kombinované chladničky. Chladničku není nutné odmrazovat, jelikož technologie Total No Frost zabraňuje vzniku námrazy.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 203 cm
 • Hloubka 68,2 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 77 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 193 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 19 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 384 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 277 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBB62SWFFN.ASWQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB62SWFFN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Stanislav, 23.7.2020

Snad bude sloužit dlouho

 • Prostorná
 • Precizně zpracovaná
 • Moderní vzhled
 • Praktické rozvržení
 • Zatím nic

Soňa, 07.9.2019

S chladničkou jsme spokojeni. Velmi tichý chod. Dříve jsme měli menší rozměr chladničky, proto si teď užívám velký prostor, který tenhle typ poskytuje.

 • Prostorná
 • Tichá
 • -

MARTIN, 17.6.2019

Kvalitní výrobek

 • +tichá
 • +vysoká
 • -malý mrazák

Příslušenství k LG GBB62SWFFN