LG GBB62PZFGN kombinovaná chladnička


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 277 l, Objem mrazničky: 107 l, Roční spotřeba energie: 215 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 130 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

96% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Kombinovaná chladnička LG GBB62PZFGN s dolním mrazákem, ve stříbrném provedení, smart, celkový čistý objem 384 l, kapacita chladicí části 277 litrů, objem mrazničky 107 litrů, mrazicí výkon 10 kg za 24 hodin, klimatická třída SN-T, Total No Frost, Multi-Air Flow™, NatureFRESH™, Moist Balance Crisper™, FRESHConverter ™, rychlé zmrazení, alarm, vestavěný displej, odolnost v případě výpadku proudu je 9 hodin, ovládání mobilem prostřednictvím Wi-Fi, maximální dosahovaná hlučnost 35 dB.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička LG GBB62PZFGN nabízí velký objem chladicího prostoru, až 277 litrů. Chladicí část je vybavena 3 odolnými skleněnými policemi, které pojmou velké množství potravin, což je ideální pro větší nákup. Nechybí ani přihrádka na vejce, dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí prostor, takže budete vědět, kde máte co uloženo. Součástí chladničky je také průhledná plastová zásuvka Moist Balance™ a Fresh Converter.

Mrazicí část

Mrazicí část umístěná ve spodní části s objemem 107 l nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin, z nichž 1 je Big Box. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin, což je opravdu velká výhoda. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu po dobu 9 hodin. Nemusíte se tedy bát, že by během poruchy došlo k jejich znehodnocení.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy DoorCooling+™ nacházející se v přední části chladničky zchladí potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji.* Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Invertorový lineární kompresor

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá místo běžného recipročního pohonu, lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 % nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost.

Systém Multi Air Flow

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce a mrazničce. Díky systému Multi Air Flow se po každém otevření chladničky rychle obnovuje vnitřní nastavená teplota.

Total No Frost

LG inteligentní chladničky s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám.

Moist Balance Crisper 

Jde o speciální přihrádku s mřížkovaným krytem určeným na uskladnění zeleniny a ovoce. V přihrádce je udržována optimální úroveň vlhkosti. Přebytečná vlhkost z uložených potravin se odpařuje a následně se sráží na mřížce. Takový proces udržuje správnou rovnováhu vlhkosti v přihrádce.

Antibakteriální ochrana

Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

5 recenzí LG GBB62PZFGN kombinovaná chladnička

96% Kvalita
Výborná

96% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

petr

16. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Technické provedení,cena,tichý chod
  • zatím nic

Alena

18. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • vnitřní uspořádání

velký objem chladničky i mrazáku


Petr

20. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Zpracování, design..
  • Povrch nerez, náročnější na údržbu.

Marek

29. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • pěkna, funkční, prostorná
  • uvidíme za pár let

Lednice i mrazák jsou vzhledově super, prostoru je dostatek. Je tišší než předchůdce a nadává když do ní někdo dlouho zírá což oceňuji (děti už tolik ne). Uvidíme za pár let jestli nebude trpět neduhy jako předchůdce od AEG.