LG GBB62PZFFN

Kombinovaná lednička LG GBB62PZFFN v barvě Platinum Silver s Total NoFrost má objem chladicí části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu MultiAirFlow, a také ochranou dveřního těsnění proti plísním. Kombinovanou smart ledničku můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi a SmartThinQ na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Chladicí část je vybavena 3 policemi z tvrzeného skla, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 4 dveřními policemi. Nechybí držák na víno a vajíčka. Mrazicí část, umístěná dole, má 3 průhledné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drátěnou poličku. Mrazicí kapacita dosahuje 14 kg / 24 hod a akumulační doba je 19 hodin. Maximální hlučnost kombinované chladničky LG GBB62PZFFN dosahuje 36 dB. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 13 %
 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

LG GBB92STAXP

Kombinovaná smart chladnička LG GBB92STAXP v nerezové barvě. Total NoFrost chladnička má objem chladicí části 277 l a mrazicí části 107 l. Disponuje rozšířeným prouděním chladného vzduchu…

 • Šírka: 59,5 cm
 • Výška: 203 cm
 • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladicí část

Kombinovaná smart lednička LG GBB62PZFFN nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 277 litrů. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů přinesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, polička na víno a 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresh Balancer pro uložení zeleniny a ovoce a Fresch Converter pro skladování masa, ryb a zeleniny. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformacím dveřního těsnění.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ±0,5 °C a udržuje čerstvost potravin po delší dobu. * Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

* Na základě výsledků testů UL provedených pomocí interních metod měření průměrného výkyvu teploty v přihrádce na čerstvé potraviny mezi následujícími modely společnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (±0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (±0,5 ℃ ), dvoudvéřová chladnička J811NS35 (±0,5 ℃), chladnička s mrazákem nahoře B607S (±0,5 ℃) a chladnička s mrazákem nahoře B606S (±1,0 ℃).
* Bez zatížení a při běžné teplotě. Při skutečném používání se mohou výsledky lišit.

 

Ovládejte chladničku na dálku

Pomocí kompatibilního chytrého telefonu a aplikace LG SmartThinQ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. *

* Aplikace LG SmartThinQ™ je kompatibilní se smartphony s operačním systémem Android 4.1.2 (JellyBean) nebo novějším, případně s iOS 8 nebo novějším. Potřebné je připojení k internetu přes telefon nebo Wi-Fi.
* Zobrazený výrobek se může lišit od skutečného výrobku.

Chlazení NatureFresh

Systém LG NatureFresh Cooling zajišťuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu přes několik otvorů. Díky tomu se chladicí prostor ochlazuje rovnoměrněji. Ve srovnání se systémy Semi NoFrost je proudění chladného vzduchu efektivnější až o 76 %.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěnou poličku. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 19 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se vám potraviny během výpadku pokazily či znehodnotily.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling, nacházející se v přední části chladničky, zchladí potraviny ve dveřích až o 32 % rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

* Na základě porovnání výsledků testů UL provedených pomocí interních testovacích metod společnosti LG na zjištění času potřebného k ochlazení přihrádky v horní části dveří z 24,8 ℃ na 8 ℃ mezi následujícími modely společnosti LGE: model bez funkce DoorCooling + (GBB60NSZHE) a model s funkcí DoorCooling + (GBB72NSDFN) .

Invertorový lineární kompresor s 10letou zárukou

Kombinované chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG něj poskytuje až 10letou* záruku.

* 10letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje, o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Nastavte si optimální teplotu podle typu potravin

Různé druhy potravin potřebují pro zachování své čerstvosti odlišné teploty skladování. V jedné chladničce je tohoto možné dosáhnout díky speciální zásuvce FreshConverter. Ta umožňuje vybrat a nastavit ideální teplotu pro skladování masa, ryb či zeleniny.

Pro milovníky dobrého pití

Držák na víno je vhodný k uskladnění až pěti vinných lahví. Prémiový design držáku ocení každý milovník vína.

Smart Diagnosis

Kombinovaná inteligentní chladnička LG vám prostřednictvím technologie Smart Diagnosis umožní rozpoznat možné problémy již za 20 sekund.

Technologie Total NoFrost

Díky technologii Total NoFrost je zaručeno rovnoměrné a rychlé chlazení, déle čerstvé potraviny a čistý interiér kombinované chladničky. Chladničku není nutné odmrazovat, jelikož technologie Total NoFrost zabraňuje vzniku námrazy.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,5 cm
 • Výška 203 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 59,5 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 77 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 384 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 277 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 215 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 19 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBB62PZFFN.APZQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB62PZFFN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotilo 7 zákazníků, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Mirka, 21.5.2021

Vlastimil, 22.3.2021

Dobré ohodnocení dTest. Velice tichá, vzhledově pěkná. Nikdo z rodiny nedosáhne až do horní přihrádky jen já... Bezva věc nikdo mi nic nevezme :-)

 • prostorná
 • velmi tichá
 • 10 let záruka na motor
 • design
 • mobilní funkce
 • oddělené přihrádky s vlhkostí a teplotou
 • malá flexibilita úpravy polic v lednici

Petr, 30.8.2020

spokojen

 • netvoří se žádný led ani kondenzace
 • velký prostor v mrazáku, dobré zásuvky

Stanislav, 23.7.2020

Snad bude sloužit dlouho

 • Prostorná
 • Precizně zpracovaná
 • Moderní vzhled
 • Praktické rozvržení
 • Zatím nic

Michal, 10.6.2020

Kristýna, 26.11.2019

Andrea, 15.6.2019

Super

 • Ochota

Všechna hodnocení

Příslušenství k LG GBB62PZFFN