LG GBB61SWJZN vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička LG GBB61SWJZN v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Total No Frost chladnička má čistý objem 341 l. Chladící část je umístěna nahoře a její objem je 234 litrů. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, 2 police z tvrzeného skla, zásuvka Moist Balance Crisper pro skladování zeleniny a ovoce, zásuvka fresh zone, držák na vajíčka a dveřní poličky. Mrazící část v objemu 107 l disponuje 3 zásuvkami pro uskladnění mražených potravin. Mrazící výkon dosahuje 14 kg / den a akumulační doba v případě výpadku proudu 16 hodin. Chladnička LG GBB61DSJZN je vybavena antibakteriální ochranou těsnění, Multi Air Flow prouděním vzduchu, Smart Diagnosis - inteligentní diagnostikou. Hlučnost 36 dB. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Gorenje NRK6203TX

Splátky s 0% navýšením (více info)

Gorenje NRK6203TX

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6203TX s objemem chladničky 254 litrů a mrazničky 80 litrů je v barevném provedení šedá metalíza. Přestože je zařazena do úsporné energetické třídy A+++, činí její…

 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 200 cm
 • Hloubka: 64 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Chladící část

Kombinovaná chladnička LG GBB61SWJZN nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 234 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět, kde máte co uloženy. Ve výbavě chladničky jsou i průhledné plastové zásuvky pro skladování masa, ryb (Fresh zone) a zeleniny ( Moist Balance crisper ). Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Rovnoměrné chlazení 24 hodin

Funkce LINEARCooling snižuje kolísání teploty na ± 0,5 ° C a udržuje čerstvost potravin delší dobu. * Invertorový lineární komopresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce. Stálá teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

* Na základě výsledků testů UL provedených pomocí interních metod měření průměrného výkyvu teploty v přihrádce na čerstvé potraviny mezi následujícími modely společnosti LGE: chladnička s mrazničkou dole GBB72NSDFN (± 0,5 ℃), americká chladnička GF-L570PL (± 0,5 ℃ ), dvoudveřová chladnička J811NS35 (± 0,5 ℃), chladnička s mrazákem nahoře B607S (± 0,5 ℃) a chladnička s mrazákem nahoře B606S (± 1,0 ℃).
* Bez zatížení a při běžné teplotě. Při skutečném používání se mohou výsledky lišit.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 107 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 1 drátěná polička. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 14 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 16 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Smart Diagnosis

Služba LG Smart Diagnosis je rychlý a snadný způsob (po stažení aplikace) řešení problémů bez potřeby zavolat opraváře. Stačí zavolat na linku služeb zákazníkům společnosti LG a přiložit telefon ku spotřebiču. Spotřebič následně komunikuje s počítačem, který provede diagnostiku během několika sekund a nabídne okamžité řešení.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení v chladničce

Průduchy Door Cooling nacházející se v přední části chladničky zchladí potraviny ve dveřích až o 32% rychleji. * Zajišťují chlazení v každé části chladničky a pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

* Na základě porovnání výsledků testů UL provedených pomocí interních testovacích metod společnosti LGna zjištění času potřebného na ochlazení přihrádky v horní části dveří z 24,8 ℃ na 8 ℃ mezi následujícími modely společnosti LGE: model bez funkce DoorCooling + (GBB60NSZHE) a model s funkcí DoorCooling + (GBB72NSDFN) .

Invertorový lineární kompresor s 10-letou zárukou

Kombinované chladničky LG jsou vybaveny invertorovým lineárním kompresorem, který vytváří přímočarý (lineární) pohyb. Výhodou je nižší tření, nižší hlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a větší spolehlivost. Je také mnohem odolnější a LG něj poskytuje až 10-letou * záruku.

* 10-letá záruka na lineární invertorový kompresor (jen část).
* Číselný údaj ukazuje o kolik procent má výrobek nižší spotřebu energie oproti limitu pro třídu energetické účinnosti podle platných nařízení EU.

Antibakteriální ochrana

Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou Bioshield, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,5 cm
 • Výška 186 cm
 • Hloubka 68,2 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 68,2 cm
Hmotnost: 72 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 254 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 107 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 341 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 234 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: GBB61SWJZN.ASWQEUR

Všechny parametry

Recenze LG GBB61SWJZN

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Šárka, 01.10.2019

zatím celková spokojenost

 • tichá
 • vzhledově hezká
 • plní co má (chladí bezvadně)
 • zatím nic výrobek máme krátce

Příslušenství k LG GBB61SWJZN