LG GBB569NSAFB

Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB v barvě Noble Steel. LG Smart ThinQ + Wi-Fi umožňuje její ovládání pomocí mobilního zařízení na dálku. Total No Frost chladnička má čistý objem 451 l. Chladící část je umístěna nahoře a její objem je 329 litrů. Nabízí funkci expresního chlazení, Eco Friendly režim i alarm otevřených dveří. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 1 + 1 (sklopná) police z tvrzeného skla, zásuvka FreshZone a Fresh Balancer, 4 dveřní poličky a držák na vajíčka. Mrazící část má objem 133 l a její výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky a 2 police. Nachází se v ní i výrobník ledu. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. Kombinovaná inteligentní chladnička LG GBB569NSAFBs rozšířeným prouděním vzduchu Multi Air Flow má antibakteriální dveřní těsnění. Door cooling rychleji obnovuje teplotu a snižuje teplotní rozdíly v chladničce. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 7 %

Třída energetické účinnosti 2021: D

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Samsung RB41R7899SR/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB41R7899SR/EF v nerezovém provedení disponuje chladící částí o objemu 278 l vybavenou 3 skleněnými policemi, 6 dveřními přihrádkami, zásuvkami na skladování ovoce a…

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 201,6 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Chladící část

Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části, a to až 329 litrů. Chladící část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresch Balancer a Fresh Zone. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformací dveřního těsnění.

Smart ThinQ

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení smartphonu s inteligentní ledničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu, expresní mrazení nebo diagnostiku chladničky.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Mrazící část

Objem mrazicího prostoru je 133 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 2 skleněné poličky. Nechybí v ní výrobník ledu. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 15 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu, který zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

DoorCooling + ™

Průduchy, které jsou umístněné v přední části chladničky, pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zustávají její potraviny déle čerstvé.

NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. První z nich Fresh Balancer je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost.

Potraviny s LINEAR Cooling zůstanou déle čerstvé

Invertorový lineární kompresor inteligentní americké chladničky pomáhá snižovat výkyvy teplot a zachovávat dlouhodobý zdravý vzhled a lepší chuť skladovaných potravin.

Invertorový lineární kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32% nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a životnost.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 70,5 cm
  • Výška 185 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 70,5 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 74 cm
Hmotnost: 80 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 133 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 451 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 329 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 225 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 15 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ano
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ne

Ostatní

Kód produktu: GBB569NSAFB.ANSQEUT

Všechny parametry

Recenze LG GBB569NSAFB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG GBB569NSAFB