LG GBB569NSAFB


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 329 l, Objem mrazničky: 133 l, Roční spotřeba energie: 225 kWh, Maximální hlučnost: 41 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 70,5 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 20 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 210 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB v barvě Noble Steel. LG Smart ThinQ + Wi-Fi umožňuje její ovládání pomocí mobilního zařízení na dálku. Total No Frost chladnička má čistý objem 451 l. Chladicí část je umístěna nahoře a její objem je 329 litrů. Nabízí funkci expresního chlazení, Eco Friendly režim i alarm otevřených dveří. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 1 + 1 (sklopná) police z tvrzeného skla, zásuvka FreshZone a Fresh Balancer, 4 dveřní poličky a držák na vajíčka. Mrazicí část má objem 133 l a její výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky a 2 police. Nachází se v ní i výrobník ledu. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg / 24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu 15 hodin. Kombinovaná inteligentní chladnička LG GBB569NSAFBs rozšířeným prouděním vzduchu Multi Air Flow má antibakteriální dveřní těsnění. Door Cooling rychleji obnovuje teplotu a snižuje teplotní rozdíly v chladničce.

Chladicí část

Kombinovaná smart chladnička LG GBB569NSAFB nabízí dostatečně velký objem ve své chladicí části, a to až 329 litrů. Chladicí část je vybavena mimořádně tvrdými skleněnými poličkami, které udrží i velké množství potravin, což určitě využijete, jakmile si domů donesete větší nákup. K dispozici je také přihrádka na vejce, 4 dveřní police a LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny, a vy hned budete vědět, kde máte co uloženo. Ve výbavě chladničky je také průhledná plastová zásuvka Fresch Balancer a Fresh Zone. Multi Air Flow systém zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu v celém chladicím prostoru. Těsnění dveří kombinované chladničky LG je ošetřeno antibakteriální ochranou, která brání růstu plísní, čímž se zabraňuje deformacím dveřního těsnění.

Smart ThinQ

Nadšenci technologií a aplikací mohou využívat Smart ThinQ aplikaci a pomocí smartphonu ovládat inteligentní ledničku. Jednoduché propojení smartphonu s inteligentní ledničkou umožní sledovat a nastavovat diagnostiku chladničky. V případě, že nejste doma, můžete prostřednictvím telefonu nastavit požadovanou teplotu, expresní mrazení nebo diagnostiku chladničky.

Total No Frost

LG kombinovanou chladničku s funkcí Total No Frost není nutné odmrazovat. Cirkulace vzduchu rovnoměrně rozprostírá studený vzduch a potraviny kdekoliv v ledničce vydrží déle čerstvé. Zachování čerstvých potravin je možné kdekoliv v ledničce. Funkce No Frost vám také umožní snadný přístup ke zmraženým potravinám a zároveň si zachovávají čistější interiér.

Mrazicí část

Objem mrazicího prostoru je 133 l. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uchování zmrazených potravin, z toho 1 Big Box a 2 skleněné poličky. Nechybí v ní výrobník ledu. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 12 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 15 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazily a znehodnotily.

Multi Air Flow - rozšířené proudění chladného vzduchu

Systém rozšířeného proudění vzduchu zajišťuje efektivní cirkulaci chladného vzduchu a eliminuje teplotní odchylky v chladničce i mrazničce. Díky tomuto systému se po každém otevření chladničky rychleji obnovuje uvnitř nastavená teplota.

DoorCooling+™

Průduchy, které jsou umístněné v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zustávají její potraviny déle čerstvé.

NatureFresh

Technologie NatureFresh v sobě zahrnuje 3 funkce, pomocí kterých budou vaše potraviny déle čerstvé: Fresh Balancer, Fresh Converter a NatureFresh Cooling. První z nich Fresh Balancer je klíčem pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny, které jste do chladničky vložili. Průhledná zásuvka má přepínač pro regulaci optimální vlhkosti na skladování ovoce a zeleniny s cílem zachovat jejich dlouhodobou čerstvost.

Potraviny s Linear Cooling zůstanou déle čerstvé

Invertorový lineární kompresor inteligentní americké chladničky pomáhá snižovat výkyvy teplot a zachovávat dlouhodobý zdravý vzhled a lepší chuť skladovaných potravin.

Invertorový lineární kompresor (Inverter Linear Compressor)

Jedinečný invertorový lineární kompresor společnosti LG využívá namísto běžného recipročního pohonu lineární pohon pístu. Způsobuje tak nižší vnitřní tření a výsledkem je až o 32 % nižší spotřeba energie, nižší hlučnost a především větší spolehlivost a životnost.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70.5 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí LG GBB569NSAFB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi