LG FW84J6TY0

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 199,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná parní smart pračka LG FW84J6TY0 je vybavena dotykovým LED displejem, a 14 pracími programy. Její kapacita je 8 kg prádla. Patří mezi úsporné domácí spotřebiče v energetické třídě A +++ a spotřebou vody 48,6 l. Bílá barva s černými dvířky zapadne do vaší koupelny. Její hlučnost je 55/72 dB a otáčky 1400 ot / min. Má 16 přídavných možností pro různé druhy pracích programů. Je vybavena 6 pracími pohyby, Fuzzy logic, Steam a SmartThinQ. Inteligentní pračku LG FW84J6TY0 pračku je možné ovládat i pomocí mobilního zařízení prostřednictvím NFC. Umožňuje stahovat nové prací cykly a inteligentní diagnostiku. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

LG F104J6JY0W

LG F104J6JY0W

Předem plněná parní pračka LG F104J6JY0W je vybavena dotykovým LED displejem a 14 pracími programy. Její kapacita je 10 kg prádla. Patří mezi úsporné domácí spotřebiče v energetické třídě A +++ a…

 • Hloubka: 61 cm
 • Maximální hlučnost: 55 db
 • Kapacita bubnu: 10 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Pohodlné praní

Praktická předem plněná chytrá pračka LG FW84J6TY0 se stane vaším pomocníkem při péči o prádlo celé vaší rodiny. Oděvy budou komfortně a důkladně vyprány a vy budete mít více času na sebe a svou rodinu. Tento model je určen pro 8 kg prádla, což je dostačující i pro větší rodinu. Maximální otáčky při odstřeďování jsou 1400 ot./min. Model je zařazen do energetické třídy A +++, čímž je dosaženo maximální možné energetické úspory při praní.

Parní praní

Inteligentní pračka disponuje parním praním, díky kterému bude vaše oblečení stále jako nové. Sílu parního praní oceníte i v případě, že patříte mezi lidi s citlivou pokožkou. Při parním praní se totiž zničí až 99,9 % alergenů. Vaše prádlo tak bude dokonale čisté a přitom si zachová stále svou kvalitu.

Přidejte zapomenuté prádlo i po zahájení praní

Pokud zapomenete přidat nějaké prádlo, můžete ho během pracího cyklu pohodlně přidat. Po stisknutí tlačítka "přidat oblečení" vložte do pračky zapomenuté ponožky či spodní prádlo. U programů Bavlna, Smíšená prádlo, Syntetika lze pračku okamžitě otevřít do 3 vteřin i během praní.

6 Mottion DD

Díky svému designu a unikátní technologii 6 Motion Direct Drive dokáže měnit pohyb bubnu nebo tyto pohyby kombinovat v závislosti na zvoleném pracím programu. Díky spojení regulované rychlosti otáčení a schopnosti bubnu otáčet se doleva i doprava má pračka daleko lepší výkon a pokaždé vám přinese dokonalé výsledky.

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Pračka je vybavena výkonným a spolehlivým motorem s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

SmartThinQ

Vaše pračka LG FW84J6TY0 je natolik inteligentní, že dokáže stáhnout nové prací programy a zvládne i diagnostiku a řešení problémů. Interakce s ní je naprosto jednoduchá a pomocí funkce NFC Tag On máte přístup k nejnovějším inovacím.

Inteligentní systém praní - Fuzzy Logic

LG pračka je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s Direct Drive motorem zjistí objem prádla v pračce a určí optimální prací čas. Na základě těchto informací vyhodnotí potřebný počet cyklů máchání a vypočítá optimální spotřebu vody. Během chodu čidla detekují, případně upravují, nevyváženost a nadměrnou tvorbu pěny, čímž zdokonalují výsledek praní. Při praní se efektivně hospodaří s vodou i energií.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 56 cm
 • Maximální hlučnost 55 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 30%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. A
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 132 kWh
 • Systém vkládání předním plněním

Další vlastnosti

Značka: Lg
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 63 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 55 db
Hluk při odstřeďování: 72 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 254 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 30%
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 48,6 L
Celková spotřeba: 0,6 kWh
Roční spotř.en. při praní: 132 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10700 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

Technologie: NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: FW84J6TY0.ABWQWSK

Všechny parametry

Recenze LG FW84J6TY0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k LG FW84J6TY0