LG FSR7A04WC


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 10 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 47 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 62 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Předem plněná parní pračka LG FSR7A04WC v bílém provedení dokáže vyprat 10 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu při hlučnosti 71 dB. Vybrat si můžete ze 14 programů a 12 přídavných funkcí. Pračka je vybavena invertorovým motorem Direct Drive, funkcí AI DD™ + AI Wash, TurboWash™ 360°, Steam™ nebo LG ThinQ + Wi-Fi.

Parní pračka

Chytrá parní pračka LG FSR7A04WC je praktický spotřebič, který díky vylepšené parní technologii eliminuje řadu alergenů v prádle a minimalizuje pomačkání s vysokou účinností praní. Předem plněná parní pračka s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální odstřeďování 1 400 otáček za minutu. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 10 kg prádla.

Programy a funkce

  • Programy: AI Wash, Bavlna, Eco 40-60, TurboWash 39, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemné prádlo, Ruční praní/vlna, Sportovní oblečení, Quick 14, Přikrývky, Čištění bubnu, Program pro nakládku (výchozí nastavení je máchání při odstřeďování)
  • Funkce: Předpírka, Parní praní, Odložený start (3-19 hodin), Dětský zámek, Pouze odstřeďování, Pouze odstřeďování, Zvuk zapnuto/vypnuto, Wi-Fi (stažení programu, dálkový start + Smart Diagnosis)

Motor Direct Drive™

Tato parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Inverter Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkým přínosem pro celkový provoz pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit tak celý proces praní.

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a zároveň dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost a navíc i měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

*Testováno společností Intertek v březnu 2019, cyklus Bavlna s 2 kg prádla. Výsledky se mohou lišit v závislosti na typu oblečení a prostředí.

Co je AI DD

Kromě hmotnosti rozpozná technologie AI DD také jemnost tkanin a zvolí pro ně optimální nastavení pracího pohybu.

Péče o alergiky

Technologie LG Steam+ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také redukuje pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou citlivým lidem způsobovat dýchací potíže, a díky funkci proti pomačkání zaručuje až 30× méně záhybů díky použití páry.

Rychlejší praní a více času pro vás

Díky technologii TurboWash™ 360˚ můžete své oblečení dokonale vyprat za pouhých 39 minut. Využívá 3D trysky, které sprchují vaše prádlo ve 4 směrech. Ty jsou v bubnu umístěny tak, aby proud vody pokryl každý kus oblečení. BLDC motor s invertorovým čerpadlem umožňuje měnit otáčky čerpadla a následně měnit intenzitu vodní sprchy podle rychlosti otáčení bubnu. Tím se urychluje kontakt mezi prádlem a pracím prostředkem rozpuštěným ve vodě. Tím se šetří čas a spotřeba energie a technologie je mnohem šetrnější k prádlu.

SmartThinQ™

Chytrou pračku můžete také snadno ovládat na dálku kdykoli a odkudkoli díky technologii SmartThinQ™ , která umožňuje stahování nových pracích cyklů. Prostřednictvím připojení Wi-Fi je interakce s pračkou zcela snadná a poskytuje vám přístup k nejnovějším inovacím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 10 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 62 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze LG FSR7A04WC

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

8. 5. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Snadné ovládání

Pavel

21. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • funkcnost
  • design
  • waterstop hadice neni
  • vse dobre

dobra kvalita, snad vzdrzi vice nez do konce zaruky