LG FSR5A94WL


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 45 kWh na 100 cyklů, 12 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 62 cm. Více info


Cena 10 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,8 / 5

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí a jedno ocenění

Popis produktu

Předem plněný parní pračka LG FSR5A94WL v bílém provedení nabízí kapacitu pro 9 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 400 otáček za minutu. Vybrat si můžete z 12 pracích programů a přídavných funkcí, včetně programu Steam™. Pračka je vybavena motorem Inverter Direct Drive™, technologií AI DD™ a odloženým startem. Maximální hladina hluku je 71 dB.

LG FSR5A94WL

Parní pračka LG FSR5A94WL v bílém provedení s černými dvířky je vybavena motorem Direct Drive™ s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo k bubnu pračky. Jedná se o užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii Steam™ eliminujete množství alergenů v prádle a minimalizujete pomačkání při zachování vysoké účinnosti praní. Předem plněná parní pračka s prémiovým bubnem má kapacitu pro praní až 9 kg prádla a maximální odstřeďování činí 1 400 otáček za minutu. 

Programy a funkce

Pračka byla vybavena řadou praktických programů a funkcí, které využijete při každodenním praní.

  • Programy: AI Wash, Bavlna, Eco 40-60, Smíšené prádlo, Syntetika, Jemné prádlo, Bavlna Turbo, Sportovní oblečení, Quick 14, Deky, Praní s odstřeďováním, Parní programy
  • Funkce: Předpírka, Odložený start (3-19 hodin), Dětský zámek, Pouze odstřeďování, Zvuk zapnutí/vypnutí, Čištění bubnu, Smart Diagnosis™

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a zároveň dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost a navíc i měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

Co je AI DD™

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intelli DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů, která šetrně a přitom dokonale vypere vaše prádlo. Kromě hmotnosti současně rozpozná jemnost tkanin a zvolí pro ně optimální nastavení pracích pohybů.

Péče o alergiky a menší pomačkání prádla

Technologie LG Steam™ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také zajišťuje menší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, prachu a roztočů, které mohou citlivým lidem způsobovat dýchací potíže.

Přidejte zapomenuté prádlo

Zapomenete-li přidat nějaké prádlo, můžete jej pohodlně přidat během pracího cyklu. Stisknutím tlačítka "Přidat položku" přidáte do pračky zapomenuté ponožky nebo spodní prádlo. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika lze pračku otevřít okamžitě během 3 sekund, a to i v průběhu praní. Funkce Automatický restart obnoví spuštěný program po výpadku proudu.

Motor LG Direct Drive™

Technologie motoru LG Direct Drive™ je patentovaný motor s přímým pohonem, který je připevněn přímo ke středu bubnu pračky. Toto řešení pohonu umožnilo eliminovat řemen a řemenice, které jsou součástí běžných motorů praček. Motor Direct Drive™ má také delší životnost než běžné motory, což společnosti LG umožňuje poskytovat na motor 10letou záruku.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Pračka má odolná a elegantně vypadající dvířka z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými lopatkami z nerezové oceli, které z 99 % eliminují bakterie. Přehledný dotykový displej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje jej elegantní kovový otočný volič programů.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 12
Maximální hloubka 62 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

LG FSR5A94WL

LG FSR5A94WL

dTest značka kvality

4,8 / 5

5 recenzí LG FSR5A94WL

92% Kvalita
Výborná

92% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

18. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicíjiří

2. 4. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • velmi tichá
  • velký buben

Iryna

23. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíŠtěpán

19. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • bez problémů
  • ač má pračka fci Aquastop, museli jsme si při dovežení dokoupit speciální hadici za 800 Kč (anebo připojit dodanou obyčejnou). Skutečnost, že pračka má tuto fci a vy k ní nedodáváte speciální hadici je nepochopitelné (nebo je to způsob jak navyšovat výnosy ?)

Pračka LG funguje jak se od ní očekává. Předchozí Bosch vydržela bez opravy 18 let, tak se u této necháme překvapit …