LG FBLR7A92WG

 • Cashback 1 000 Kč
 • 20 % sleva s kódem

Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 44 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 53.5 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

6 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Chytrá pračka LG FBLR7A92WG s předním plněním a tenkou párou v bílém provedení s černými dveřmi z tvrzeného skla vypere až 9 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování 1 200 otáček za minutu při hlučnosti 71 dB. Na výběr máte ze 14 programů + 12 přídavných možností, včetně parního programu a programu TurboWash™360°. Nechybí ani funkce jako automatické vážení a vyvážení a technologie AI DD™. Ovládání přes Wi-Fi a Smart ThinQ. Vybavena invertorovým motorem Direct Drive™. Snadné použití díky otočnému kovovému voliči a většímu LED displeji. Rozměry (V × Š × H): 85 × 60 × 47,5 cm.

Chytrá tenká pračka

Chytrá parní pračka LG FBLR7A92WG v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo k bubnu pračky. Jedná se o užitečný spotřebič a díky vylepšené parní technologii eliminujete řadu alergenů v prádle a minimalizujete pomačkání s vysokou účinností praní. Zepředu plněná inteligentní pračka s parním plněním, prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 200 ot.min/1. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 9 kg prádla.

Motor Direct DriveTM - záruka 10 let

Parní pračka má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo ke středu bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této pokročilé technologii je možné maximálně využít všechny funkce tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvořit šest různých pohybů bubnu a zefektivnit tak celý proces praní.

Účinné, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere technologie Intello DD™ nejvhodnější kombinaci pohybů pro šetrné a přitom dokonalé vyprání vašeho prádla. Technologie zjistí hmotnost a navíc měkkost tkaniny a poté sama zvolí ideální nastavení praní.

Co je AI DD

Technologie AI DD detekuje kromě měkkosti tkanin také jejich hmotnost a sama pro ně zvolí optimální nastavení pracích pohybů.

Péče o alergiky a menší pomačkání prádla

Technologie LG Steam®™ pečuje o citlivou pokožku alergiků a malých dětí a také o nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, prachu a roztočů, které mohou citlivým lidem způsobovat dýchací potíže.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Chytrá pračka má odolná a elegantně vypadající dvířka z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými noži, které z 99 % eliminují bakterie. Přehledný dotykový diplej je velmi dobře čitelný a je také v českém jazyce. Je doplněn elegantním kovovým otočným voličem programů.

Další funkce

Pračka Slim dostala do své výbavy také praktické funkce, které jistě oceníte při každodenním používání:

 • Steam™ parní péče
 • TurboWash™360° - praní za 39 minut
 • Smart ThinQ + Wi-Fi - vkládání programů a chytré funkce - vkládání programů a chytrá diagnostika
 • Přidání prádla (Add Item) - možnost přidání prádla během praní
 • Ovládací panel v češtině
 • AI DDTM + AI Wash - inteligentní systém praní, automatické vážení, detekce jemnosti vláken a vyvážení, nová generace pracích prostředků
  nová generace pracích pohybů, neomezené množství a kombinace pracích pohybů pro účinné a šetrné praní

Inteligentní

Díky technologii ThinQ™ můžete pračku ovládat na dálku, stahovat nové prací programy - vaše pračka je prostě inteligentní. Díky Wi-Fi připojení je interakce s ní naprosto snadná a zároveň máte přístup k nejnovějším inovacím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 53.5 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

6 recenzí LG FBLR7A92WG

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Martina

7. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichá při praní i při ždímání
 • Úzká, krásně se vejde do malé koupelny
 • Krásný design
 • Melodie při doprání
 • Vejde se do ní spoustu pradla
 • 2x hlasitě klapne při spuštění programu

Sice máme pračku teprve krátce, ale prozatím naprostá spokojenost. Krásně se vejde do malé koupelny, syn se těší až po doprání zahraje melodii. <br /> Jediné čeho jsem se trochu lekla je 2x hlasité klepnutí při spuštění programu. Ale LG pračku i když jiný typ, má i moje mamka a dělá jí to také. Je to prý zajištění dvířek.


JIří

3. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze VynikajicíMartin

26. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Dobry pomer cena vykon


Miloslav

15. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná