LG FA94V5UVW0


Parní pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 50 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 60 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 15 989 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 499 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

96% Hodnota za peníze
Výborná

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Předem plněná parní pračka LG FA94V5UVW0, energetická třída A, vypere 9 kg prádla, max. otáčky 1 400 ot./min, 14 pracích programů, 9 přídavných možností, inteligentní technologie Wi-Fi, aplikace LG ThinQ, technologie Fuzzy Logic a AI DD, technologie TurboWash, parní program Pro alergiky, program Dětský parní péče, přidání prádla během praní, funkce Auto Restart, odložený start, invertorový motor Direct Drive, dotykový LED displej a otočný volič, hlučnost 71 dB, ovládací panel v češtině, bílé provedení, rozměry (v × š × h): 85 × 60 × 56,5 cm.

LG FA94V5UVW0

Chytrá parní pračka LG FA94V5UVW0 v bílém provedení s černými dvířky je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam ve svém prádle eliminujete množství alergenů a pračka minimalizuje zmačkání prádla. Předem plněná úzká parní pračka s prémiovým bubnem disponuje kapacitou pro praní 9 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování dosahují 1 400 ot./min.

  • Programy: Bavlna, Eco 40-60, TurboWash 59, Smíšené prádlo, Syntetika, Ruční praní/Vlna, Sportovní oblečení, Rychlý, Přikrývky, Jemná péče, Čištění bubnu, Pro alergiky, Dětská parní péče
  • Funkce: Předpírka, Odložený start, Dětská pojistka, Zvuková signalizace On/Off, Normální, Máchání+, Intenzivní, Pouze odstředění, Wi-Fi: Dálkový start, Stažení programů

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intelli DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

Rychle a čistě s technologií TurboWash™ 

Technologie TurboWash™ je vybavena tryskou Jet Spray, která výrazně zkracuje celkovou dobu praní, šetří energii a zajišťuje čistší oblečení. Tryska Jet Spray stříká vodu přímo na prádlo po dobu 120 sekund, čímž pračka urychluje celý prací cyklus. Prádlo bude důkladně vypráno za pouhých 59 minut.

Péče pro alergiky a menší míra zmačkání

Technologie LG Steam®™ se postará o citlivou pokožku alergiků a malých dětí, a také o nižší zmačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, prachu a roztočů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro cilivé lidi.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku můžete jednoduše ovládat i na dálku. Díky technologii SmartThinQ™ můžete stahovat nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 60 cm
Třída energetické účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí LG FA94V5UVW0

100% Kvalita
Vynikajicí

96% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

5. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Provedení
  • Bohatý výběr programů
  • Design

S produkty LG mám velmi dobrou zkušenost (televize, sušička, klimatizace), zatím jsem nebyl nikdy zklamán.


Jitka

14. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Zatím nezapojeno

Skvělý přístup personálu na pobočce


Pavel

2. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vzhled
  • Funkce
  • Nic

David

28. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


Pračka je tichá, moderní. Ovládací panel v češtině, jednoduché spárování s aplikací. Za ty peníze super