• Výprodej − 20.02 %
 • Doprava zdarma
 • Sleva 20.02 %

Lg Výrobce: Lg

LG F84U2TDH0N - poslední vystavený kus

4 Všechna hodnocení (4)


Cena na prodejně:

15 989 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 19 990 Kč
Ušetříte: 20.02 %
Měsíčně na splátky spočítat od 1598.9 Kč

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

15 989 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 19 990 Kč
Ušetříte: 20.02 %
Měsíčně na splátky spočítat od 1598.9 Kč

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 159,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Parní pračka LG F84U2TDH0N se sušičkou bude spolehlivým pomocníkem ve vaší domácnosti. Hlučnost při praní dosahuje jen 57 dB a při odstřeďování 72 dB. Vybavená je velkým dotykovým LED displejem, objemem 59 litrů i funkcí automatického vážení i vyvážení. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg a pro sušení 5 kg. Disponuje 14 programy a 10 přídavnými možnostmi. Z programů lze zmínit program bavlna, syntetika, dětské prádlo, rychlé praní, přikrývky a z funkcí to je předpírka, máchání či odstřeďování. Parní pračka se sušičkou LG F84U2TDH0N je vybavena technologií NFC pro ovládání pomocí smartphonu.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

Parní pračka se sušičkou

LG F84U2TDH0N je praktický spotřebič do vaší domácnosti. Jde o pračku a sušičku v jednom. Touto volbou ušetříte v domácnosti místo, protože místo dvou spotřebičů budete hledat vhodný prostor pro umístění jen jednomu. Díky parní funkci podává pračka skvělý výkon a pojme až 8 kg prádla. Sušička bez problému kvalitně usuší 5 kg prádla. Určitě oceníte i nulovou spotřebu v pohotovostním režimu. Jakmile spotřebič vypnete, nespotřebuje žádnou elektrickou energii.

 • 14 PROGRAMŮ: Bavlna, Bavlna Smart, Smíšené prádlo, Syntetika, Přikrývky, Program pro alergiky, Osvěžení prádla, Sportovní oblečení, Jemná péče, Skvrny, Přímo na sebe, Rychlý 30, Praní + Sušení (5kg), Načíst program (Máchání s odstředěním)
 • 10 PŘÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ: Předpírka, Parní praní, Máchání +, Máchaní (normální), Čištění bubnu, Jen odstředění, Bez odstředění, Dětský zámek, Zvuková signalizace on / off, Odložený start 3-19 hodin
 • 8 MOŽNOSTÍ SUŠENÍ: Eko, Suché do skříně, Normální Eko, Suché k žehlení, chladného vzduchu, Časované sušení (30, 60, 120 min.)

Direct DriveTM motor - 10 let záruka

Automatická pračka se sušičkou LG F84U2TDH0N má vynikající motor s technologií LG Direct Drive ™. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive ™ má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti krokového motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří "dokonalá" ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti nových pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní. Pračka je vybavena i výkonným procesorem, který ve spolupráci s Direct Drive motorem zjistí, kolik prádla je naložené v pračce a určí optimální prací čas.

Hygienické praní

Pračka se sušičkou LG F84U2TDH0N přináší kromě mimořádně úsporného chodu i maximálně hygienické praní díky technologii TrueSteam ™ Technologie TrueSteam ™ snižuje výskyt alergenů až o 99,9% a během praní sterilizuje bakterie. Oblečení můžete v pračce "osvěžit" během 20 minut, což zajistí odstranění záhybů. Nebudete ho muset vůbec žehlit a bude mnohem svěžejší.

6 Motion - 6 pohybů pro kvalitní a efektivní praní

Díky moderní technologii LG Direct DriveTM je možné maximálně využívat všechny vlastnosti krokového motoru. Mezi hlavní výhody patří "dokonalá" ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti nových pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Inteligentní systém praní - Fuzzy Logic

LG pračka se sušičkou je vybavena výkonným procesorem, který ve spolupráci s Direct Drive motorem zjistí, kolik prádla je naložené v pračce, a určí optimální prací čas. Na základě těchto informací vyhodnotí potřebný počet cyklů máchání a vypočítá optimální spotřebu vody. Během chodu čidla detekují, případně upravují nevyváženost a nadměrnou tvorbu pěny, čímž zdokonalují výsledek praní. Za použití této moderní technologie, LG pračky efektivněji hospodaří s vodou a energií. To vše zajišťuje optimální prací výkon při každém praní.

Allergy Care

Roztoči, pyl, plísně a srst domácích mazlíčků je často příčinou alergií členů rodiny. Na rozdíl od vařící vody umí pára udržet optimální teplotu nutnou k odstranění těchto alergenů. V porovnání s běžnými pračkami prokázala Britská nadace pro alergie (British Allergy Foundation), že pára dokáže odstranit mnohem více domácích alergenů.

Medic rinse (antialergické máchání)

Antialergické máchání při teplotě 40 ° C dokonale odstraní zbytky pracího prášku. Tím především chrání citlivou pokožku. Zároveň také nezůstávají na vašem prádle bílé skvrny.

Šikovné funkce

Skvělé programy doplňují šikovné funkce, jako možnost odloženého startu, pouze praní, jen ždímání, nebo praktická dětská pojistka. Výhodou je také předpírka, namáčení, nastavení teploty, nastavení otáček a hlavně pára. Pára vpouštěná do bubnu během praní zdokonalí výsledky praní a prádlo je tak čistší. Díky přítomnému LED displeji máte vždy dokonalý přehled o zbytkovém čase pracího nebo sušícího cyklu.

Dotykový ovládací panel a technologie NFC

Dotykové ovládání má hladký a elegantní design. Ovládací panel je dobře čitelný a díky němu budete moci požadovaná nastavení, programy a funkce spustit mnohem rychleji. Prostřednictvím NFC technologie si můžete rozšířit prací programy. Stáhnout si můžete programy. Programy můžete pouhým přiložením smartphonu k symbolu NFC na pračce aplikovat. Funkce Smart Diagnosis ™ umožňuje rychle a účinně vyřešit téměř jakýkoliv drobnější problém s pračkou. Pouze 20 sekund stačí k tomu, aby technologie Smart Diagnosis rozpoznala až 78 problémů.

 • 19 programů ke stažení (Smart Phone) : Dětské prádlo, Máchání + Odstředění (defaultně nastaveno), Rifle, dětské oblečení, Školní uniforma, Plavky, Oblečení do deště, Oblečení na cvičení, Přikrývky, Skvrny od potu, Deodorizace, Jednotlivé kusy oděvu, Ochrana barev, Minimalizace hluku, Sušení 30, Sušení 60, Turbo sušení, sušení košil, Rychlé praní + sušení

Prémiový buben

Kontakt s prádlem zvyšuje inovovaná textura povrchu bubnu, díky čemuž je průběh praní efektivnější a špína se z prádla odstraňuje účinnější. Tvar bubnu zabraňuje pevnému přilnutí prádla na konci praní a zabraňuje tak jejímu zmačkání. Díky vynikajícím vlastnostem bubnu je vaše prádlo čistější a zbavena nečistot a skvrn.

Automatické vážení

LG Direct Drive motor detekuje, kolik prádla je přítomné a na základě této informace určí optimální dobu praní, oplachování a spotřebu vody.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Hloubka: 56 cm
iKapacita bubnu: 8 Kg
iMax.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
iTřída energ.účinnosti: A
Počet programů: 14
Třída účin.odstřeď.: A
Vzhled skříně: volně stojící
Roční spotř.en. při praní: 304 kWh
Systém vkládání: předním plněním
Kapacita praní: 8 Kg
Kapacita sušení: 5 Kg
Objem bubnu: 59 L
Mn.programů pro sušení: 8

Další vlastnosti

Značka: Lg

Energetické údaje

Spotřeba vody při praní: 65 l
iTřída energ.účinnosti: A
Třída účin.odstřeď.: A
Spotřeba vody na cyklus: 65 L
Celková spotřeba: 1,52 kWh
Roční spotř.en. při praní: 304 kWh
Roční spotř.vody při praní: 13000 L

Fyzické vlastnosti a barva

Hmotnost A-krabice včetně produktů: 71000 g
Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 56 cm
Hmotnost: 67 Kg

Display/Grafika

iTyp displeje: LED
Vestavěný displej: Ano

Funkce

iKapacita bubnu: 8 Kg
iMax.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
iDětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
iOdložený start: Ano
iAquaStop funkce: Ne
Programy sušení: Eco, Suché do skříně, Suché na žehlení, Studený vzduch, Nastavení času sušení

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 72 db
Hlučnost (sušení): 55 db
Hlučnost (praní): 57 db

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém vkládání: předním plněním
Objem bubnu: 59 L

Další parametry

Kapacita praní: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstřeďování: Ano
Minimální otáčky odstřeď.: 400 ot./min.
Funkce dodatečného máchání: Ano
Kapacita sušení: 5 Kg
Spotř.energ.praní/sušení: 5,44 kWh
Spotř.vody praní/sušení: 89 L
Mn.programů pro sušení: 8

Ostatní

Kód produktu: F84U2TDH0N

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

80% Velmi dobrý

 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 • Pere a suši relativně dobře. Že začátku však prádlo po sušení trochu zapachalo umělotinou. Pračka je sice lehká, ale možná i proto není stabilní a při máchání nadměrně klepe. Takže například šuplík rezonuje jako blázen a celá pračka přenáší dost vibrací i do podlahy. Sušící programy jsou dostačující, ale samotná pračka se při sušení zahřeje na více jak 50 stupňů (neudržíte na ni ruku). Zahřívá se především horní plocha a dvířka. Rozhodně nedoporučuji pračku do bytu a rozhodně ne jako odkládací plochu pro věci v koupelně (klepe a hřeje) . Mimo být splní službu na jedničku a prani a sušení bude v pohodě. Ale za ty peníze by se dal očekávat mnohem dokonalejší stroj. Pračka po dohodě s Electroworldem výměněna za jinou. Díky moc ... zobrazit víc

  Jarmila01.7.2017 2

  Marta18.6.2017 5

 • Peru a suším již přes 2 měsíce. Zatím jsem spokojená, ale účet za spotřebu vody a elektřiny uvidím až za pár měsíců, doufám, že budu spokojená i tehdy.

  Gabriela11.2.2017 4

 • Dělá to co má

  Lubomír27.12.2016 5

Všechna hodnocení

Nahoru

Příslušenství k tomuto produktu

Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce

Vše

Nahoru