LG F84DV5UTW0


Parní pračka se sušičkou, Energetická třída E, Kapacita sušení: 6 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 359 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 58 kWh na 100 cyklů praní, 14 programů praní a sušení, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 61 cm. Více info


Cena 14 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 499 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

3,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Inteligentní předem plněná pračka se sušičkou LG F84DV5UTW0, bílá barva, černá dvířka s bílým lemem, energetická třída E, vypere 8 kg prádla, 6 kg prádla vysuší, 14 pracích programů, parní program pro Alergiky, Parní dětská péče, 9 přídavných funkcí, 4 programy sušení (normální Eko, sušení nižší teplotou, suché k žehlení, Eko), spotřeba vody na cyklus 48 litrů, odstřeďování 1 400 ot./min, aplikace LG ThinQ + Wi-Fi, inteligentní diagnostika Smart Diagnosis, funkce Auto Restart, ovládací panel v českém jazyce, technologie AI DD, výkonný invertorový motor Direct Drive, hlučnost při odstřeďování 72 dB, rozměry (V × Š × H): 85 × 60 × 56,5 cm.

Pračka a sušička v jednom

Smart parní pračka se sušičkou LG F84DV5UTW0 je užitečný spotřebič ideální pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 8 kg prádla a sušení 6 kg prádla. Parní, předem plněná smart pračka se sušičkou s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximálních otáček odstřeďování 1 400 ot./min. Pračku se sušičkou lze ovládat prostřednictvím ovládacího panelu s LED displejem v češtině. Ovládání je možné i pomocí SmartThinQ a Wi-Fi připojení na dálku.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie AI DD™ nabízí až o 18 % lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intelli DD™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam+ se postará o citlivou pokožku alergiky a malých dětí i o menší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9 % alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro cilivé lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30krát méně záhybů použitím páry.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Inteligentní pračka se sušičkou má odolná a elegantně působící dvířka, vyrobená z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými lopatkami, které eliminují bakterie o 99 %. Přehledný dotykový displej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho elegantní kovový otočný volič programů.

SmartThinQ™

Vaši chytrou pračku se sušičkou můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv. Díky technologii SmartThinQ™ je možné stahovat nové prací cykly. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce s pračkou naprosto jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. Inteligentní parní pračka navíc podporuje i ovládání prostřednictvím hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistant (v anglickém jazyce).

Direct DriveTM motor

Parní pračka se sušičkou má výkonný a spolehlivý motor s technologií LG Direct Drive. Motor pračky má přímý pohon a je připevněn přímo na střed bubnu. Motor Direct Drive má také delší životnost než běžné motory, což je velkou výhodou pro celkový chod pračky. Díky této moderní technologii je možné maximálně využít všechny vlastnosti tohoto motoru. Mezi jeho hlavní výhody patří skvělá ovladatelnost, která umožňuje vytvoření šesti různých pohybů bubnu a zefektivnění celého procesu praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Maximální hloubka 61 cm
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

3,5 / 5

2 recenze LG F84DV5UTW0

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

27. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • moderní design
  • aplikace v mobilu
  • dobře pere a suší
  • hlučnost ždímání nad 1000 ot/min
  • hlučnost motoru proti starší, ale dražší pračce

Pračka je pěkná, funguje bez problémů, i aplikace. Proti starší pračce/sušičce od LG je více slyšet, ale je o 10tis levnější, takže celkově k ceně vynikající.


Jiří

21. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Pračku jsem již 2x reklamoval